Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prezentacja: kuchenka gazowa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Ogólny -> Prezentacja: kuchenka gazowa
Autor
Wiadomość
TABSIOR
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 27 Kwi 2005 11:32   

Witam,
Moim zadaniem jest opisać budowę wewnętrzną kuchenki gazowej. Poszę o podawanie linków lub umieszczanie tu plików, ale nie instrukcji obsługi, bo to jedyne, co znalazłem w Internecie na ten temat. Dokładnie mają to być trzy slajdy - na jednym budowa (schemat), na drugim wygląd zewnętrzny, 3 - zasada działania. Czas mnie nagli - w piątek trzeba oddać pracę... :)
Z góry dzięki za odpowiedzi! :)
Łukasz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Kwi 2005 11:32   

Powrót do góry

janek11389
Poziom 25
Poziom 25

Post#2 27 Kwi 2005 11:51pomocny post - solucja   

Re: Prezentacja: kuchenka gazowa

Witam! Coś tych kuchenek tu jest, ale czy to akurat Ci podejdzie, to nie wiem, ale zajrzeć możesz, to nic nie kosztuje Dobrze, że masz jeszcze dużo czasu, jakoś sobie poradzisz.
Pozdrawiam
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic161997.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Kwi 2005 11:51pomocny post - solucja   

Powrót do góry

TABSIOR
Poziom 18
Poziom 18

Post#3 Post autora tematu 27 Kwi 2005 12:17   

Witaj Janek! Jak zawsze konkretnie :) sprawdziłem ale chodzi mi o schematy mniej elektryczne :) bardziej budowę wewnętrzną. Czekam dalej na odpowiedzi :) Pozdrowienia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Kwi 2005 12:17   

Powrót do góry

janek11389
Poziom 25
Poziom 25

Post#4 27 Kwi 2005 12:42   

Re: Prezentacja: kuchenka gazowa

Witam! Jeżeli Ci chodzi tylko o budowę zewnętrzną, to może lepiej było by poszperać po reklamowych katalogach, oni potrafią pokazać, aż czasem za nadto.
Pozdrawiam
Powrót do góry

TABSIOR
Poziom 18
Poziom 18

Post#5 Post autora tematu 27 Kwi 2005 23:23   

Hmmm... mi właśnie chodzi o budowę WEWnętrzną - czyli bebechów w środku. Ale niekoniecznie schemat elektryczny a techniczny.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Ogólny -> Prezentacja: kuchenka gazowa
Strona 1 z 1