X

Prezentacja: kuchenka gazowa

27 Apr 2005 11:32 TATABSIOR
  • #1 27 Apr 2005 11:32
    TABSIOR
    Level 23  
    Helpful post? (+1)
    Witam,
    Moim zadaniem jest opisać budowę wewnętrzną kuchenki gazowej. Poszę o podawanie linków lub umieszczanie tu plików, ale nie instrukcji obsługi, bo to jedyne, co znalazłem w Internecie na ten temat. Dokładnie mają to być trzy slajdy - na jednym budowa (schemat), na drugim wygląd zewnętrzny, 3 - zasada działania. Czas mnie nagli - w piątek trzeba oddać pracę... :)
    Z góry dzięki za odpowiedzi! :)
    Łukasz
  • Helpful post
    #2 27 Apr 2005 11:51
    janek11389
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Witam! Coś tych kuchenek tu jest, ale czy to akurat Ci podejdzie, to nie wiem, ale zajrzeć możesz, to nic nie kosztuje Dobrze, że masz jeszcze dużo czasu, jakoś sobie poradzisz.
    Pozdrawiam
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic161997.html
  • #3 27 Apr 2005 12:17
    TABSIOR
    Level 23  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witaj Janek! Jak zawsze konkretnie :) sprawdziłem ale chodzi mi o schematy mniej elektryczne :) bardziej budowę wewnętrzną. Czekam dalej na odpowiedzi :) Pozdrowienia.
  • #4 27 Apr 2005 12:42
    janek11389
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Witam! Jeżeli Ci chodzi tylko o budowę zewnętrzną, to może lepiej było by poszperać po reklamowych katalogach, oni potrafią pokazać, aż czasem za nadto.
    Pozdrawiam
  • #5 27 Apr 2005 23:23
    TABSIOR
    Level 23  
    Topic author Helpful post? (0)
    Hmmm... mi właśnie chodzi o budowę WEWnętrzną - czyli bebechów w środku. Ale niekoniecznie schemat elektryczny a techniczny.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products