Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor co kupic + odpowiedzi na pytania

exist8308 14 Wrz 2014 16:18 1131 1
  • #1 14 Wrz 2014 16:18
    exist8308
    Poziom 2  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 3.5m x 2.4m + wnęka-wejście 1m x 0.6m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3m na sofie narożnej, do tego z boku było by ok 2.5m +- 0.4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 4-6 na jakiejś "imprezie", normalnie 1-2 os
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? jak sofa narożna to przodem i bokiem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? raczej wisieć, do tego kopić wieszak z regulacja
    6. Jak słońce świeci w pokoju? mam jasne kolory ścian, jest takie światło jasne ale nie aż tak bardzo ;d , światło bije od prawej strony od siedliska, jest duże okno 118cm x 114.5 cm - powierzchnia przez którą wpada światło
    7. Jaki masz obecnie telewizor? nie posiadałem wcześniej
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? na pewno wejście na kabel hdmi, usb, chce zakupić audio do pokoju, wifi nie musi być koniecznie, mogę podłączyć kabel z routera
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? pewnie z naziemnej telewizji, z anteny pokojowej, która będzie na zewnątrz domu, nie chce mieć ipla, bo obraz ma słaba jakość, widać jakieś zagmatwania, i pewnie internet bo mam 50mb/s światłowód
    10 .Jakie urządzenia? komputer, pewnie laptop, od czasu do czasu będę sobie na nim grał, tez będzie wyświetlany obraz z gier, akurat world of warcraft ma sporo efektów odbłyskowych i graficznych xD ze tak to nazwę, coś jeszcze ma tam być podłączone, nie sadze
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? nie zawsze dziennie będzie pracował, czasem będzie pracował po 5-9godzin albo i 14h a czasem po 1-2h zależy od wszystkiego...
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? a jakie to ma znaczenie, byle by sie dobrze na nim oglądało
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sporty, przyrodnicze, filmy, czasami sobie puszczę dariusza z trudnych spraw ;d wszystkiego po trochu
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? chyba bardziej na kompie tylko będzie obraz wyświetlany na tv
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? yyyy
    16. Preferencje co do marki? żeby się nie psuł, z manty odpada, nie przyjęli mi reklamacji na rozlany ekran mp4 bo stwierdzili ze to uszkodzenie mechaniczne a mało co ja używałem a nie widać było nawet na niej jakichś zarysowań czy coś żeby mi spadła...
    17. Preferencje co do wielkości? czytałem ze ok 40 cali byłoby ok ale tez może być mniejszy
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? oczywiście jak na ekranie pojawia się jakieś przyciemnienia, w niektórych miejscach, jeśli podczas wyłączenia byłoby ostre światło z lampki off o ile taka jest a pewnie w każdym...
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? zależy bo mam prace 3 zmianowa, po trochu raczej
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? i tu się wszystko wali bo chciałbym w kwocie do 1100 zl jakaś promocja jest na tv ledowy tylko nie wiem czy spełni moje wymagania, oczywiście jak jest okazja to czemu nie /telewizory-led/telewizor-samsung-led-ue40h5000,id-237999
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme