Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płaski TV pow. 50-52" do 2500-2800. Da się?

kakashi_PL 14 Wrz 2014 22:42 579 1
  • #1 14 Wrz 2014 22:42
    kakashi_PL
    Poziom 11  

Hej użytkownicy!
    Czy mogę się zapytać o pomoc w wyborze odpowiedniego TV?
    Mam w sumie nieograniczony budżet, ale celowałbym tak w (TV mogą być używane, ryski na obudowie mnie nie robią, nie jestem pedantem, ale za to ryski czy uszkodzenia,paski czy cokolwiek na matrycy odpada) 2200, praktycznie do 2500. W sumie ta ankieta może coś wyjaśni...

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x6
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Ok. 3 metry od ściany do kanapy +-20cm na głowy
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 osoby albo tyle co kanapa 2,20 długa plus fotel obok pomieści.
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Przyjmijmy że wszyscy wprost, maks. 30* wychyłu.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Ma wisieć na ścianie
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Słońce pada bokiem. Zresztą i tak nie ma go dużo bo busz taki za oknem(w sensie zielono) że masakra.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam. Zawsze się obywałem(za dużo reklam) ale zamierzam xbone'a czy ps4(do przegadania temat - właściwie gry będą głównym odważnikiem)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? DVI + TVN Player jak sie da.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Cyfrowy z kompa plus wifi albo kabel RJ45.
    10 .Jakie urządzenia? Konsola i komp. HDMI czy DVI to i tak to samo.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Bo ja wiem... Głównie na kompie siedzę, ale dziewcze pewnie będzie go miało włączonego... Dajmy 4.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie robi totalnie choć wolałbym mat.
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Grywam w gry.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Od tego mam dwa kompy.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Z tego średniego czasu na gry będą 3 godziny.
    16. Preferencje co do marki? Właściwie jedna - taka marka co zapewnia że po upływie 24 mcy gwarki tv nie rozsypie mi się w rękach. W sumie we łbie tylko bravia mi łomocze ale w tych nawiasach raczej niewykonalne.
    17. Preferencje co do wielkości? 55 i wzwyż. W ostateczności 50.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Reklamy.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczory.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Tak jak napisałem wcześniej. Optymalna kwota to 2200 ale do 2500. Ew. 2 stówy mogę dorzucić jak będzie coś bardzo fajnego.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Ani mnie to 3D lata, ani wisi, ani powiewa - używać wiem że nie będę. Uważam ten bajer za zbędny. W kinach tym bardziej zbędny. Fan kina 2D.

Posłowie. Na aukcji w znanym na literkę a serwisie znalazłem za 2.5 koła LG 55LA620S i jest jeszcze opcja utargowania o stówę czy dwie ale nie wiem czy to jest dobry wybór bo w sumie gwarancja jest tylko 3-miesięczna od tego faceta a sam telewizor to zwrot bo dwie rysy miał na obudowie. Reszta podobno perfekt.

• #2 15 Wrz 2014 01:10
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme