Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mały telewizor / monitor do monitoringu do 200-300zł

oranger99 03 Paź 2014 20:16 834 4
  • #1 03 Paź 2014 20:16
    oranger99
    Poziom 7  

Dzień↕ dobry.
    Pozwolę sobie skopiować z innego forum temat gdyż nadal nie uzyskałem tam żadnej odpowiedzi, a być może na tym forum ktoś mi pomoże.

Szukam telewizorka / monitora 16-20"+ do monitoringu.
    Nowy lub używany byle coś gwarancji było w cenie 200-300zł, jak taniej to jeszcze lepiej.
    Telewizor / monitor musi mieć takie wejścia jak na zdjęciach

Mały telewizor / monitor do monitoringu do 200-300zł Mały telewizor / monitor do monitoringu do 200-300zł Mały telewizor / monitor do monitoringu do 200-300zł Mały telewizor / monitor do monitoringu do 200-300zł
    (chodzi mi o te które są obecnie podłączone)
    Druga sprawa musi być możliwość powieszenia go tak jak tego telewizorka lub w podobny sposób.
    Obecny telewizor firmy Muvid po roku czasu używania spalił się, dokładny model nie mogę odczytać. Niestety nie można go obecnie nigdzie dostać w Polsce.

edit: poprawione

• #3 05 Paź 2014 07:56
    speedy9
    Pomocny dla użytkowników

Na Allegro są telewizory Medion za 279zł. Jako TV działać nie będą z naszą naziemną TV cyfrową (inny standard), ale do Twojego zastosowania się nadadzą. Mają wejście SCART.
    12 miesięcy gwarancji. Przykład: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4658726468
    Wśród używanych tez coś znajdziesz, nawet taniej, np. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4648731410

• #4 05 Paź 2014 11:46
    oranger99
    Poziom 7  

Dzień dobry.
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Czyli krótko mówiąc mam szukać telewizora z wejściem SCART, które potocznie nazywa się EURO (jak się mylę to proszę poprawić) ?
    Ewentualnie telewizora z wyjściem VIDEO wbudowanym ?
    No cóż tłumacząc dlaczego do tak niskiej kwoty szukam telewizora do monitoringu - po prostu owy telewizor wisi na hali gdzie jest strasznie dużo pyłów, opiłków dlatego nie opłaca się wydawać więcej gdyż tak wytrzyma w takich warunkach góra 1-2 lata.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme