Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 42"-47"Blu-Ray, smartphone, Internet.TV dla wymagającego oka.2700zl

dril3 05 Paź 2014 10:57 492 1
  • #1 05 Paź 2014 10:57
    dril3
    Poziom 9  

1. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2
    2. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? – na wprost
    3. Telewizor ma stać czy ma wisieć? – wisiec
    4. Jak słońce świeci w pokoju? – praktycznie nie świeci
    5. Co chcemy aby telewizor posiadał?- Full HD, WiFi, USB, Ethernet RJ45, kodeki najnowsze, jak najwięcej aplikacji
    6 .Jakie urządzenia? – dekoder tv, konsola, pendriv, antena satelitarna
    7. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - ~ 4
    8. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? taką która oddaje lepsze kolory
    9. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? – filmy: dokumentalne, sensacyjne, akcja
    10. Czy zamierzasz serfować po internecie? - tak
    11. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?- To nie jest priorytetem
    12. Preferencje co do marki? – brak preferencji
    13. Preferencje co do wielkości? - 42-48 cali
    14. Co Cię denerwuje w telewizorach? słaba jakość dźwięku i obrazu
    15. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - wieczorem
    16. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? – do 2700
    17. Czy telewizor ma mieć 3D - nie potrzebne, wolałbym lepsza matryce
    18. Czy gwarancja ogólnopolska producenta: tak
    19. Najważniejsza jakość w telewizorze: jakość obrazu to jest dla mnie priorytetem
    20. Serwisy z których będę korzystał: Youtube, facebok,
    21. Mozliwosc podlaczenia do odtwarzacz DVD, Blue Ray etc..
    22.Pokój 4,5 na 3m
    24.Odległość od TV 3m

Witam, szukam Tv takiego który spełni powyższe wymagania, nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze. Mam do dyspozycji 2700zł nie zależy mi na 3D jest mi to zbędne.
    Czytałem że producenci kłamią co do matryc, przekłamują parametry co do odświeżania nie wiem ile w tym prawdy?
    Najważniejsze dla mnie to Jakość obrazu to stawiam na pierwszym miejscu, na drugim możliwość oglądania na YouTube czegokolwiek poprzez WiFi, na trzecim możliwość podłączenia smartphone poprzez WiFi.
    Podoba mi się funkcja ambilight fajnie to wygląda ale czy warto dopłacać do tego? i jak sie ma Philips co do jakości matryc?

Z góry dziękuje za pomoc i
    Pozdrawiam Adrian :)

Właśnie wróciłem z MediaMarkt szukałem jakiegoś Philipsa chciałem zobaczyć jak działa to tylne podświetlnie, pytam się gościa czy są jakieś
    Modele a on mi na to ze jak chcę dobry TV to mam szukać z pośród Japońskich bo Philips to już Chińska marka i nie długo zniknie z rynku?? Dużo ludzi poleca Phylipsy na forum mogli byście to sprostować?

• #2 05 Paź 2014 22:53
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Nie obrażam ludzi ale ten przebił swoją głupotą i impertynencją wszystkich sprzedawców.
    Philips faktycznie ( Holandia) sprzedał dział firmie TPV (Tajwan) i teraz firma z marką Philips z 7 miejsca awansowała na 3 miejsce na świecie.
    Właśnie pobudowali trzecią ogromną halę w Gorzowie i przenieśli produkcję z Węgier do Polski. Laboratoria badawcze, dalej znajdują się w Bruge.
    Przez ostatnich kilka lat firma dostawała najwyższe wyróżnienia za jakość telewizorów.
    Firma ma się bardzo dobrze.
    A na dowód - jako jedyna odważyła się wprowadzić na rynek telewizory z Androidem.

Do Twoich potrzeb :
    - Panasonic 47AS650
    http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/111960...warty-wyjntkowe-rozwinzania-nowej-klasie.html
    - Panasonic 48AS 640

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme