Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus F5RL - Problem połączenia Bluetooth z głośnikami Creative T3150

Micharlito 05 Paź 2014 15:49 1266 2
  • #1 05 Paź 2014 15:49
    Micharlito
    Poziom 35  

Witam zakupiłem sobie na wyjazdy małe głośniczki Creativa T3150 fajne bo z bluetooth myślę nie będzie zbędnego kabla. Ale jest z nimi jednak duży problem, głośniki dobrze łączą się z telefonami ale z laptopem nie. Mam laptopa Asus F5RL nie ma co prawda wbudowanego bluetooth ale używam dołączanego który spisywał się dobrze jest to CSR USB Bluetooth Device producentem jest Cambridge Silicon Radio.
    Procedura sparowania przebiega poprawnie, urządzenia sparują się przez kod 0000 i na tym koniec. Później przy łączeniu już błędy. Niestety dalej nie wiem co może być problemem. Dołączam screeny z łączenia. Asus F5RL - Problem połączenia Bluetooth z głośnikami Creative T3150

• #2 06 Paź 2014 01:13
    9TYzNostromo
    Poziom 16  

Cytat:
    Asus F5RL nie ma co prawda wbudowanego bluetooth

Jak nie ma jak ma...Zobacz - tu masz sterowniki do tego laptopa dla Windows XP, Windows Vista i Windows 7 - http://notebookclub.org/drivers/asus/103-f5r-f5rl.html
    Wśród nich sterowniki dla Bluetooth. Wymagane jest dodatkowo narzędzie Asus Wireless Console ( do pobrania tamże).

• #3 07 Paź 2014 20:26
    Micharlito
    Poziom 35  

Skoro mówię że nie mam w moim modelu Bluetooth to go nie mam, gdyby był nie kupował bym dołączanego badziewia z którym jak widać są problemy.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme