Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz lampowy gitarowy 80W (HEAD)

pudl 02 Maj 2005 17:20 12914 8
  • Witam! Macie tu kilka fotek mojego pieca gitarowego :) Jest to bardzo prosta konstrukcja bez przesteru oparta o schemat mesy boogie i fendera (power amp - mesa, preamp fender). Pokrętła to tony, głośnośc presence i gain, a przełączniki załączają sprzężenie zwrotne i jeden stopień lampowy. Sprawuje się świetnie i jest cholernie głośny :D W środku moze i nie jest zbyt pięknie ale wszystkie połączenia i izolacje są bardzo solidne, poza tym nic nie szumi, nie buczy... Aha piecyk posiada przepiękne logo "Żywiec" którego nie ma na fotkach ale postaram sie szybko je zamieścić 8-)
    Kilka technicznych pierdół:
    -lampy ecc83x2 i 6p3s (chyba nie pamietam dokladnie) x4
    -moc 80W
    -trafo zasil 250VA
    -kolumna 2Ω lub 4Ω przy 4 lampach LUB 4Ω lub 8Ω przy 2 lampach
    -mozliwosc pracy z el34
    -wyjscie liniowe

próbki dźwiękowe są gdzieś tam na dole strony -> www.melancholy.siec2000.pl/ftp/piec (kiedyś był na allegro ale nikt sie nie skusił...)

W zalaczniku 1.jpg zamieszczony został "ludzki rozmiar jednego z Twoich załaczników. Jesli wziąłbyś do reki program coś w stylu Irfan Wiev i zmneijszył rozdzielczość zmniejszyłoby to ten jeden wielki szum w tych JPEG większych 4 razy od monitora. Tremolo

Fajne!
  • #2 02 Maj 2005 18:04
    Popak
    Moderator DIY

Witam

Oj chyba nie czytałeś zasat forum!!!!
    Tu sie nie ściąga PUNKTÓW!!! zmien to szybko bo admin wywali foty :)

Pozdarwiam

___
    Admin moze i tez, ale raczej byblym to ja... :)
    tomaszo

• #3 02 Maj 2005 18:16
    janek11389
    Poziom 42  

Witam! Nie strasz kolegę, punkty się same dodają, a przecież tam guzik ich jest. Piec jak piec, ale ten przyrząd to bajeranci, ale mnie bardziej by interesowała próbka bez tego przyrządu, w wersji, sama gitara i wzmacniacz i to solówka przy wysokim E, jak byś mógł coś takiego nagrać i wysłać mi na skrzynkę, byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

• #4 02 Maj 2005 18:39
    Popak
    Moderator DIY

janek11389 napisał:
    Witam! Nie strasz kolegę, punkty się same dodają, a przecież tam guzik ich jest. Piec jak piec, ale ten przyrząd to bajeranci, ale mnie bardziej by interesowała próbka bez tego przyrządu, w wersji, sama gitara i wzmacniacz i to solówka przy wysokim E, jak byś mógł coś takiego nagrać i wysłać mi na skrzynkę, byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

Przeczytaj dokładnie "0.01, ręcznie w tym 0 dla użytkownika" To znaczy że ustawiła sobie recznie!!! a to zabronione a jak wyskakuja ałtomatycznie to zipować.

Pozdrawiam

• #5 02 Maj 2005 18:41
    tomaszo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Takie ustawienie spowodowalo, ze nie sa pobierane pkt. Prosze sie juz uspokoic... Pliki sa dosyc spore, stad taki wpis.

• #6 03 Maj 2005 01:28
    Tremolo
    Poziom 43  

Wrzuć tam lampy EL 34 + reszta niech zostanie moze wtedy się ktoś kusi, pisz jak najmniej to taka prosta taktyka na allegro.

Męczysz wzmacnaicz lampowy cyfrowym przesterem :) Mój najlepiej gra na Cleanie. Jesli chciałeś go sprzedać dajac próbki to tylko na Cleanie ewentualnie używajac tego co jest wewnątrz.

• #7 03 Maj 2005 18:35
    pudl
    Poziom 14  

poprawione!! pierwsze próbki są na sucho nagrane

• #8 07 Maj 2005 10:20
    sman182
    Poziom 2  

ty chcesz go sprzedac?
    jak nie to moglbys mi wyslac na maila z czego dokladnie jest zrobiony, i krótką instrukcje montazu?
    sman182(malpa)o2.pl

• #9 08 Maj 2005 01:50
    sman182
    Poziom 2  

zrobił juz ktos ten albo podobny piec
    jak tak to czy mógłby mi pomóc
    sman(malpa)o2.pl

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME