Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tabliczki opisowe do tokarki TUG-40

staszekcdi 23 Paź 2014 20:41 2079 7
  • #1 23 Paź 2014 20:41
    staszekcdi
    Poziom 8  

Witam! Potrzebuję pomocy a mianowicie nigdzie nie mogę zdobyć tabliczek takich aluminiowych na tokarkę TUG 40 z 1974r. Sprawdzałem allegro są ale inne moż ktoś ma choćby nawet zdjęcia takowych!! Był bym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

• #2 23 Paź 2014 21:32
    magneto0909
    Poziom 13  

Witam.jest coś na temat TUG40 w książce, Obrabiarki- podręcznik dla technikum,wydanie pierwsze rok.1993 str.232

• #3 24 Paź 2014 21:49
    staszekcdi
    Poziom 8  

Witam! Dzięki za podpowiedź, może jakiś trop jak zdobyć tę książkę? a może Pan ją posiada jakaś fotka tej strony, chciałbym ją porównać z maszyną ponieważ było kilka rodzajów tabliczek, więc dlatego napisałem rok produkcji? jeszcze raz dzięki za zainteresowanie!!

• #5 25 Paź 2014 20:26
    staszekcdi
    Poziom 8  

Witam! Niestety to wszystko już widziałem, żadna nie pasuje. Będę czekał na coś jeszcze oczywiście sam też szukam gdzie się da! Dzięki i pozdrawiam.

• #8 18 Gru 2016 20:18
    staszekcdi
    Poziom 8  

Witam wszystkich serdecznie. Przepraszam za brak odpowiedzi w temacie. Niestety nie znalazłem odpowiednich tabliczek, okazało się bowiem, że maszyna, którą zakupiłem jest maszyną, która produkowana była na rynek Angielski. I jest to maszyna z odrzutu eksportowego więc żadne tabliczki nie pasują. Dzięki za Waszą pomoc. Pracuję więc na wyczucie. Zamykam więc temat.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME