Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw 2+1 na stx

Madaa 04 Maj 2005 12:15 5969 14
  • zestaw ten zostal wykonany na prace dyplomowa, dlatego nie ma super parametrow,( wlasnie przez stx ) ale i tak musze oddac to do szkoly, wiec dla niech i tak szkoda ;)
    Dodam tylko ze wzmacniacz do suba to standardowo tda7294
    satelity to tda1554.
    Calosc pod pleksa, zeby dzieci z pierwszych klas mogly zobaczyc " ile kabelkow jest w elektronice" hehehe ;)

____
    "-achhhhhhhhhhhhh ;)" z tematu wycialem, mozna miec rozne brzydkie skojarzenia...
    tom

Fajne!
  • #3 04 Maj 2005 13:40
    ALTON
    Poziom 38  

NOoooo to mi sie podoba :).Super sprawa i bardzo ładnie się prezentuje !.Bomba.Powiedz jeszcze jak to się spisuje :)

ocena: 5+ :)

• #4 04 Maj 2005 13:52
    Madaa
    Poziom 14  

hmmmmmmmm , i co tu naklamac;) hehe nie no zartuje powiem prawde;)
    Zestaw gra dosc dobrze, wszystkie czestotliwosci sa dobrze slyszane bez zadnego przesycenia, slowem do domu , jak ktos lubi sobie posluchac to moze byc. Jednak nie bede klamal, ze jest to super sprzet , nie da sie z tego super duzo wycisnac... bass schodzi dosc nisko , jednak przy srednim poziomie glosci .Kedy da sie glosniej, stx za 40zl nie wyrabia , i dzwiek jest przesterowany, jednak jak juz pisalem nie jest to praca dla mnie do chaty, tylko do szkoly, wiec ujdzieee;)

• #5 04 Maj 2005 13:58
    Ziol3k
    Poziom 14  

Jednym słowem jestem na TAK. Fajny pomysł, i dobre wykonanie - ciekawy efekt z plexi. Mam pytanie odnośnie satelitek, które są napędzane TDA 1554 - czy tak kosta daje rade gdyż STX 14/50 ma zaledwie 80 dB efektywnosci.??

Ocena: 5 :D

• #6 04 Maj 2005 14:11
    Madaa
    Poziom 14  

fakt satelitki sa mierne:) znaczy glosniki, ale chodzilo o kase dlatego jest jak jest.... ale szczerze powiem ze ten tda "daj rade" zasililem go maksymalnie a nawet ciut za duzo, bo dalem na niego 18.5V , ale ciagnie spokojnie , i dzwiek ladnie komponuje sie z basem... oczywiscie rozwiazanie to daje popalic radiatorowi, ale planuje jeszcze zalozenie wentylatorka , wiec bedzie dobrze :)

Dodano po 5 [minuty]:

zapomnialem dodac , ze oczywiscie na tda 1554 jest mostek , i sa to 2x22W

• #7 07 Maj 2005 15:13
    kiepol
    Poziom 16  

Fajne, fajne :D Chociaż jak dla mnie to te wysokotony stx'a są obrzydliwe, ale poza tym to całość wygląda fajnie :] Podoba mi się ten wzmacniacz za plexi ;] Takie pytanko mam: materiał obiciowy jaki tam zastosowałeś to fornir ?

• #8 07 Maj 2005 20:50
    Dj Gacek
    Poziom 15  

Kostrukcja pierwsza klasa! I nie bede czepiał sie o głośniki bo po co marnować kase na szkołe ;) Powiedz mi jak uzyskałeś ten efekt na plexi??

• #9 07 Maj 2005 23:30
    yety
    Poziom 11  

no 5+ wykonanie podoba mi sie bardzo tylko nie te głosniki. ale jak dla szkoły to i tak za duzo. fajnie wygląda ta pleksa! ile cie ta pleksa kosztowała

• #10 08 Maj 2005 21:54
    Madaa
    Poziom 14  

To nie fornir tylko okleina samoprzylepna....... efekt na pleksie???? chodzi Ci o ten znak ' AP' ??? jesli tak, to Ci powiem ze wytopilem go palnikiem z wewnetrznej strony...... a co do ceny pleksy to dokladnie nie powiem, bo akurat mialem ja w piwnicy, ale koledzy kupywali i za taki kawalek placili ok .30zl ........... jeszcze jakies pytania????????

• #11 08 Maj 2005 22:24
    !ron
    Poziom 21  

Masz racje niech dzieci wiedzą w co sie pakują, żeby potem nie było, że ich nikt nie ostrzegał :) A poza tym to całkiem ładnei ci to wszystko wyszło :) Tylko ja bym wzmacniacz dał może poza subwooferem (znaczy sie oddzielnie) bo zestaw by sie mógł przydać do kina domowego naprzykład. Ale skoro to i tak wyladuje w szkole to po co sie na zbyt wysilać.

• #12 03 Cze 2005 15:48
    skatman1986
    Poziom 12  

To nie że STX nie wytrzymuje tylko Twój wzmak nie domaga. Stx lubi moc :) Wiem bo sam mam i musze kupić nowego wzmaka :D

• #13 03 Cze 2005 18:47
    Medeis
    Poziom 21  

Hm.... Nowego wzmaka? Chyba lepiej nowe glosniki ;-) oczywiscie jesli choc wzmak jest wmiare ok...

PS. W tym dziale nie pobiera sie prowizji... chcesz sie pochwalic-jasne, tylko czemu cos za to chcesz?? :?

Pozdrawiam :)

• #14 03 Cze 2005 21:34
    bincar
    Poziom 12  

Bardzo ładnie mam tylko jedno pytanko ile cie wyniosła w sumie ta konstukcja?Pozdro :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme