Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki do Creative GigaWorks S750/ oprogramowanie/ sterownik?

juzio133 20 Lis 2014 01:52 963 2
  • #1 20 Lis 2014 01:52
    juzio133
    Poziom 1  

Witam.

Jestem w posiadaniu zestawu głośników 7.1 Creative GigaWorks S750 i tutaj naradza się moje pytanie.

Mam do zestawu dwie płytki z oprogramowaniem i serownikami jedna jest do Window Vista, a druga do Windows XP.

Po formacie PC mam Windows 7 i wydaje mi się że te głośniki nie grają jak wcześniej czy istnieje jakieś oprogramowanie lub sterowniki dla tego modelu pod Windows 7?

Dodam też że wujka google przestudiowałem wzdłuż i wszerz.
    Zawsze gdy "trafiałem" na jakieś niby sterowniki do tego to w momencie kliknięcia chwalebnego przycisku "POBIERZ" przekierowywało mnie na oficjalną stronę producenta Creative, a tam już nie dało się takowych sterowników odnaleść...

Dodam również że mam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-fi Xtreme Gamer.
    Może potrzebne są nowe sterowniki tylko do karty dźwiękowej a nie do głośników ?

:|

:cry:

POMOCY !!!???

Bardzo zależy na czasie więc jakby ktoś biegły w tym temacie mógł się wypowiedzieć był bym bardzo wdzięczny ;)

• #2 20 Lis 2014 02:04
    vampire86
    Poziom 35  

Głośniki nie wymagają żadnych sterowników.

Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak, to musisz szukać sterowników do swojej karty dźwiękowej.

• #3 22 Lis 2014 20:47
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

juzio133 napisał:
    Dodam również że mam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-fi Xtreme Gamer.

Mam taką samą.
    vampire86 napisał:
    Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak, to musisz szukać sterowników do swojej karty dźwiękowej.

juzio133 napisał:
    przekierowywało mnie na oficjalną stronę producenta Creative, a tam już nie dało się takowych sterowników odnaleść...

Są, są.
    Proszę:
    http://support.creative.com/Products/ProductD...ID=1&subCatID=208&prodID=15853&prodName=Sound Blaster X-Fi XtremeGamer&subCatName=X-Fi Series&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_15853,VARSET=CategoryID:1

A tutaj na dole strony zmieniasz co Ci potrzebne:
    Sterowniki do Creative GigaWorks S750/ oprogramowanie/ sterownik?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme