Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 32 calowy dla rodziców. Jaki wybrać?

koprywa 21 Lis 2014 23:08 720 6
  • #1 21 Lis 2014 23:08
    koprywa
    Poziom 10  

Witam wszystkich...
    W temacie telewizorów jestem raczej laikiem.
    Na rynku jest tego wszystkiego tyle, że trudno się połapać.

Szukam telewizora dla moich rodziców i w związku z powyższym bardzo proszę o wskazanie mi jakiś konkretnych modeli.

Pytanie zadaję na forum bo w sklepie wiadomo, będą mnie namawiali na kupno tego co aktualnie chcą sprzedać i żadnej obiektywnej porady nie uzyskam.

Wymagania jakie stawiam:
    1. 32 cale
    2. odświeżanie 100 MHz
    3. wejście USB (by móc oglądać zdjęcia)
    4. full HD
    5. łatwa obsługa pilota (starsze osoby)
    6. tani (chociaż raczej wolę jakiś markowy niż noname)

Rodzice nie potrzebują żadnych dodatkowych bajerów typu internet, smart itp...

Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam...

Dodano po 59 [minuty]:

Ja wiem, że to banalne pytanie ale... może jednak ktoś... coś... :D

• #2 21 Lis 2014 23:29
    jacekRCA
    Poziom 25  

Obejrzyj te trzy koniecznie: Sony KDL-32W706, LG 32LB650 i Samsung UE32H6200. Masz jakieś ograniczenia budżetowe? Co do odświeżania to przy 32 wystarczy też 50 albo 60. Natomiast w sklepie to jak będziesz to musisz już wiedzieć mniej więcej co szukasz i obejrzeć konkretne modele, np te co wymieniłem.

• #3 21 Lis 2014 23:39
    koprywa
    Poziom 10  

Dzięki za szybką reakcję...

Przepraszam, nie napisałem o kosztach. Zdecydowanie jak najtańszy. Oczywiście nie chodzi by to było badziewie. Widziałem np. na allegro takie do 1000 zł ale czy to ma sens?

Jako laik, biorąc pod uwagę tych kilka parametrów + cenę "wpadł mi w oko" Samsung UE32H5000... no ale jak zawsze jest to ale...

Rodzice mają już swoje lata (80 lat) i nie bardzo widzę sens by inwestować w coś extra. Nie maja internetu, nie potrzebuja PIP i innych tego typu bajerów.
    Tani i łatwy w obsłudze ale przy zachowaniu jakiś gwarancji, że jakościowo będzie w miarę oke'y no i, że się zbyt szybko nie popsuje...

• #4 22 Lis 2014 00:59
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Ale na 80 lat chcesz im zafundować 32", naprawdę. Przecież szkoda ich zdrowia.
    Najmniej 40-42 " tym bardziej że i tak będą zachwyceni, że nie muszą już wytężać wzroku.
    W klasie 1200 zł dostaniesz Sharpa 42 LD264
    I gwarantuję Ci uśmiech na twarzy rodziców nie jeden raz.
    Wiem , bo takie przypadki przerabiałem wiele razy .

• #5 22 Lis 2014 12:58
    koprywa
    Poziom 10  

...i tu kolejny mój błąd. Nie podałem jeszcze jednego szczegółu.
    Jedyne miejsce na postawienie TV to wnęka w meblach. Tam jest maksymalna szerokość 85 cm czy max 32 cale telewizor. Fotele maja ustawione na przeciwko (pod ścianą) i to jest odległość około 2-2,5 m... Tak mi się wydaje, że tak czy inaczej 32 cale będzie tu optymalne...

A jeszcze takie pytanie... Czy wg Was ma znaczenie marka? Ja jakoś tak "ciągnę" do samsunga, byc może dlatego, że sam mam i bardzo sobie chwalę...
    Czy jednak nie ma to znaczenia...

• #6 23 Lis 2014 02:12
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #7 23 Lis 2014 13:22
    koprywa
    Poziom 10  

Oki dzięki... i pozdrawiam :-)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme