Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ten pieprzony Plus

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Ten pieprzony Plus
Autor
Wiadomość
Usunięty

Post#1 Post autora tematu 19 Mar 2003 19:08   

Ten pieprzony Plus

Jest tak:spóźniłem się z zapłatą rachunku o 10(słownie dziesięć) dni. Zgoda.Moja wina.Pies zjadł mi ostatnią parę butów i nie miałem jak iść.Zaowocowało to tym że mam wyłączony telefon.Nie rozmowy wychodzące tylko cały.Dzwonisz do mnie i facet nadaje"wybrany numer jest nieprawidłowy".Chciałem zapytać jak to jest w innych sieciach.Czy na takie spóźnienie też robią Rywingate?Bo mam zamiar podziękować plusowi z 5 lat współpracy i ich popier***ić.
Powrót do góry

brutal
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Warszawa

Post#2 19 Mar 2003 19:28   

Re: Ten pieprzony Plus

Ja mam fonik w idei nie zapłaciłem już ponad miesiąc owszem zablokowali ale tylko wychodzące rozmowy domnie wszystko śmiga
Poz...........
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Mar 2003 19:28   

Powrót do góry

emeryt
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Szczecin

Post#3 19 Mar 2003 19:30   

W Idei jak spóźnisz się z zapłatą to przypominają Ci że upłynął termin i proszą o potwierdzenie wpłaty faxem do określonej daty. Jeśli potwierdzenia niema, wyłączają nastepnego dnia wychodzące. Termin wyłączenia to 10 dni po terminie zapłaty, uwidocznionym na fakturze. Ja płacę zawsze tego dnia bezpośrednio w punkcie firmowym to dane są od razu wprowadzane do systemu i nic nie muszę potwierdzać. Jeśli przez kolejny miesiąc nie uregulujesz sie - wyłączają całość, ale jak w ciagu 3 miesięcy od tej daty (czy nawet pół roku - nie wiem dokładnie) zapłacisz całość zaległości to przywracają Ci dotychczasowy numer.
Powrót do góry

gsmline
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Żywiec

Post#4 19 Mar 2003 19:31   

He a ja mam w ERA jak nie zapłace 3 miechy to sms przyślą że blokują wychodzące wtedy dzwone czy odblokują jak zrobie przelew oni na to tak więc za 1 godz. dzwonie że wpłaciłem zaległe i jeszcze jeden miesiąc ciągne potem musze zabulić za te 3 zaległe !!
Powrót do góry

rabbit
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Bochnia

Post#5 19 Mar 2003 19:36   

Siemano

Ja mam telefon w erze! Jak na 7 lat współpracy to bardzo dobrze mi się z nimi powodzi.

Jak nie zapłacę rachunku w podanym terminie to najpierw przychodzi do mnie upomnienie, a po jakims czasie blokują rozmowy wychodzące.
Powrót do góry

martinkrys
Specjalista - kserokopiarki
Specjalista - kserokopiarki

Post#6 19 Mar 2003 20:52   

Ja zawsze płacę z miesięcznym poślizgiem, a ERA przysyła mi tylko SMS z prośbą o zapłate, robię tak od 7 miesięcy, a nawet punktów "stokrotek" mi nie zabrali
Powrót do góry

Usunięty

Post#7 Post autora tematu 19 Mar 2003 22:38   

No to sami widzicie o 10 dni robić zadymę.No chyba że teminowa wpłata kwoty 95zł 44gr stanowi żyć albo paść dla plusa.Czy w Idei albo Era GSM mogę sobie wybrać numer o ile ten nie jest zajęty?
Powrót do góry

Kodra
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Humniska

Post#8 19 Mar 2003 23:03   

Często mi się zdarza spóźnić z zapłatą rachunku. Mam telefon w Plusie. Po kilkunastu dniach dostaję SMS z treścią, że upłynął termin ale nic nie wyłączają, a jak dostana pieniądze to przychodzi SMS z podziękowaniem za uregulowanie należnośći. Nie staję w obronie Plusa, ale jestem zdziwiony.
Powrót do góry

Usunięty

Post#9 Post autora tematu 19 Mar 2003 23:09   

Jak poszłem z reklamacją do siedziby plusa to gość też wystawił patrzałki.Do tego stopnia że z własnego telefonu dzwonił gdzieś do biura rozliczeń w Wawie.Niestety pracownik biura stwierdził-wpłynie kasa na konto,telefon włączymy,może to potrwać od 6 do 12 dni".K....mamy XXI wiek-skaner i przesłać potwierdzenie zapłaty-niemożliwe.
Powrót do góry

Kodra
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Humniska

Post#10 19 Mar 2003 23:19   

Owszem, mają tam niezły bałagan. Spotkałem się kiedyś z sytuacją, gdzie nagle zablokowali SIMPLUSA, że niby upłynął termin ważności (30 dni) karty. Zadzwoniłem do Biura Obsługi i zapytałem dlaczego po kilkunastu dniach telefon jest zablokowany. Facet coś sprawdził i stwierdził, że to pomyłka ich systemu komputerowego ale niestety nic nie pomogło dopiero kupno nowej karty i ponowne zasilenie. Niestety jesteśmy skazani na takie sytuacje Elektrit. Pozdrawiam.
Powrót do góry

xyz
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Zawiercie

Post#11 19 Mar 2003 23:43   

A ja mam w plusie, płacę w terminie i nie narzekam. A jak chcesz nie płacić i rozmawiać to wybierz inną sieć bo Plus działa skuteczniej niż inne i szybciej Cię wyłączy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Mar 2003 23:43   

Powrót do góry

mgim
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Biała Podlaska

Post#12 19 Mar 2003 23:55   

Albo to Twoja "któraś" wpadka,albo termin przekroczony o 30 dni.
Powrót do góry

Usunięty

Post#13 Post autora tematu 19 Mar 2003 23:59   

Przecież ja nie mówię o nie płaceniu wcale tylko lekkim k...spóźnieniu.Bo chyba może być Plus jakiś elastyczny nie?Bo ludzie jadą w delegacje,leżą w szpitalu,remontują mieszkanie i mają inne sprawy na głowie niż to że 14 upływa termin i jak nie to cię wyłączą.To już ZUS jaka jest pijawka ale co najwyżej doliczy odsetki.
Powrót do góry

pepe
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Podbeskidzie

Post#14 20 Mar 2003 00:37   

Dziwne. Też jestem przyklejony do plusa od jakiegoś czasu i zdarzało mi sie płacić bez żadnych problemów z dużo większym opóznieniem. Coś im się musiało pomieszać i potraktowali Cie jako nierzetelnego klienta ( a może mieli podstawy :wink: )
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Mar 2003 00:37   

Powrót do góry

kufcio
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: "-"

Post#15 20 Mar 2003 00:55   

Musiales nawywijac... Ja na samym poczatku, czyt. pierwszy rachunek z oplata aktywacyjna zaplacilem z 2 miesieczna slizgawka!!! i mialem tylko wychodzace zablokowane przez tydzien. Teraz tez zadko zdaza mi sie zaplacic w terminie, chyba sie przyzwyczaili ( 4rok) i nawet gdy nie zaplace 2 rachunki to moge dzwonic.....
Pisze oczywiscie tu o PLUSie

Pozdrawiam
Powrót do góry

Usunięty

Post#16 Post autora tematu 20 Mar 2003 01:02   

nic nie nawywijałem.Może wcześniej też miałem też jakiś spóźniony.Góra 2 tygodnie.
Powrót do góry

kufcio
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: "-"

Post#17 20 Mar 2003 11:32   

To naprawde nie wiem.............. bledy tez czasami sie zdazaja..

A moze jestes na "czarnej" liscie ??? Wiem ze gdy chcesz kupic telefon np. na zaswiadczenie o stalym zameldowaniu to weryfikuja goscia wedlog swoich kryteri i czasami jest tak ze kaza zaplacic kaucje.... Ale to najczesciej dla np. Mlody łepek wiek ok 18-12 lata, nie pracuje itp. wtedy jest duze prawdopodobienstwo ze wycina wała.
Niewiem ale moze podobny schemat dziala w przypadku w/w sytuacji, po to zeby dany gosc nie nadzwonil za duzo??..
Moze byc, nie?????
Powrót do góry

espagna
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Wroclaw

Post#18 20 Mar 2003 13:43   

ja tez mam plusa i nigdy nie place w terminie. jak juz sie spoznie ze 3-4 tygodnie to mi wylaczaja rozmowy przychodzace ale zeby calkowicie.... jestem ta sytuacja bardzo zdziwiony bo nigdy nie narzekalem na plusa
Powrót do góry

Damiankca
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Lubliniec

Post#19 20 Mar 2003 15:13   

Jak wejdziemy do Unii jeżeli w ogóle wejdziemy to inne firmy zrobią z nimi
porządek. Konkurencja załatwi całą sprawę. Zobaczcie co telekomunikacja
robi. Wchodzą nam wszystkim do tyłka. Przysyłają jakieś reklamy w
rachunkach itp itd. Poczekajcie jeszcze trochę
:?
Powrót do góry

Hit
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Sosnowiec

Post#20 20 Kwi 2003 13:50   

Plus to gagno przekonmalem sie o tym po 4 latach bycia w nim. Gdy tylko nadarzyla sie okazja to ucieklem i teraz mam ere jak narazie jest ok. okaze sie po jakims czasie.
Powrót do góry

jozefg
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Olsztyn

Post#21 20 Kwi 2003 13:57   

Ja mam komórkę w IDEI od iluś tam lat i jakoś nie narzekam. Sęków z nimi nie miałem a czasem z terminami też różnie bywało (najczęściej zwykłe gapowe).
Syn też ma w IDEI - i mówi że operatora nie zmieni.
Powrót do góry

dziur
Spec od GSM
Spec od GSM

Miasto: Kalisz

Post#22 20 Kwi 2003 15:42   

coprawda zawsze płace w terminie ale z Plusa zrezygnowałem na rzecz Idei, w + sa dziwni ludzie, płaciłem regularnie przez 2 lata a oni mi 8210 chcieli wcisnac za 6 baniek jak w Idei były po 60zyli, pojexxxx, odszedłem i tyle.
Powrót do góry

studi
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Warszawa

Post#23 20 Kwi 2003 16:38   

Ja mam dwa numerki w Plus'e priv i firmowy. Czasami zdarza mi się nie zapłacić, ale na SMS'sie po 2 - 3 tygodniach po upływie daty się kończy.

Natomiast może być inna sytuacja, mogłeś, tak jak ja mam z firmowym, dostać numer z którego ktoś zrezygnował lub mu go odebrano za niepłacenie rachunków i w systemie gdzieś to się jeszcze szwenda. Gdzieś ktoś czegoś nie pocisnoł, albo nieodznaczył i historia numeru toczy się dalej a nie od nowa. Tym razem ty dałeś plamę, a system myśląc, że to poprzedni właściciel odrazu cię odłączył, aczkolwiek słyszę o takiej sytuacji poraz pierwszy.

W każdej sieci są takie czy inne problemy.
Mam znajomego co ma Tak-Taka w Erze, jednego dnia sprawdza stan konta 6 zł, wyśle jednego SMS'a i okazuje się, że na koncie jest -12 zł, no to kupuje kartę za 29zł, ładuje konto i po załadowaniu na koncie okazuje się, że jest 42 zł. Coś takiego miał już ze 3 -4 razy. Panienka na info stwierdziła, że system tak działa, że np kasuje za 10 sms'ów z góry, przy 11 za kolejne 10 itd. Przy napełnianiu oddaje co nie strawiły sms'y. Z bonusem za dzwonienie do ciebie jest podobnie, nie po każdej rozmowie tylko jak przekroczy określoną kwotę to wtedy hurtem. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile ma się na koncie.

Jak więc widać, każda sieć ma jakieś problemy.
Powrót do góry

BadDog
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Zamość

Post#24 20 Kwi 2003 23:11   

elektrit napisał:
No to sami widzicie o 10 dni robić zadymę.No chyba że teminowa wpłata kwoty 95zł 44gr stanowi żyć albo paść dla plusa.Czy w Idei albo Era GSM mogę sobie wybrać numer o ile ten nie jest zajęty?

I tu jest właśnie d**a, w plusie wybierałem sobie numerek i miałem cudeńko. W erze nima tak dobrze sami przydzielają Ci numer podczas aktywacji
Powrót do góry

Krzysi0
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Post#25 20 Kwi 2003 23:16   

:arrow: BadDog
Jak pójdziesz do salonu firmowego i ładnie pogadasz z paniusią z drugiej strony to da ci bez dodatkowych opłat jakiś numerek jak będzie wolny. W przeciwnym wypadku za 130zł zdaje się.
A co do rachunków to kiedyś w erze po 2 miesiącach zapłaciłem rachunek (zawieruszył się lekko) i nie miałem nic zablokowane.
Powrót do góry

Usunięty

Post#26 Post autora tematu 22 Kwi 2003 08:12   

plus

niemniej niema to jak telefon bez abonamentu,niemasz na koncie nie dzwonisz i tyle :D od czasu do czasu doładowac aby był nadal aktywny!!!

pozdrawiam :wink:

ja mam POP IDEA - jestem zadowolony
Powrót do góry

jozefg
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Olsztyn

Post#27 22 Kwi 2003 08:17   

picia :arrow: przelicz sobie ile kosztuje rocznie utrzymanie aktywności POPa to szybko z niego zrezygnujesz tak jak ja.
Wziąłem sobie Start Optimę za 12 PLN brutto/miesięcznie...
Powrót do góry

tzok
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Post#28 22 Kwi 2003 11:26   

Roczne "utrzymanie" POPa kosztuje 200zł i tyle masz na rozmowy (fakt, że droższe niż w Optimie), natomiast w StartOptimie roczne "utrzymanie" kosztuje 144zł a za rozmowy musisz płacić dodatkowo. Poza tym POPa może kupić (mam od 5lat i do dziś nie wysłałem karty rejestracyjnej a przy zakupie nie musiałem się nawet przedstawić) każdy a na abonament...
Powrót do góry

Usunięty

Post#29 Post autora tematu 22 Kwi 2003 12:12   

pop

jestem szczesliwy bo mam telefon bez abonamentu :!: a miałem ere i optime w abonamencie - kazdy ma swe zdanie odnosnie tegoi nadomiar wiem jak sie płaci za rachunki!! e jutro e pojutrze e po niedzieli i tak sobie mija i mija i srru blokada a tu problem!! niema kasy i!!!...... i co dalej......

pozdrawiam :wink:

NA SZCZESCIE WYLECZYŁEM SIE Z ABONAMENTU!!!!
Powrót do góry

kss213
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Koszalin

Post#30 22 Kwi 2003 12:16   

mam jeszcze popa w idei ale lezy sobie na starej cegle w domq a uzywam w plusie koszta te same a funkcjonuje troche lepiej w idei przynajmniej w nadmorskim pasie zdarza sie czesto blokada w sieci idea nie zadzwonisz ani sie nikt nie dodzwoni mam dwa i tak jest najlepiej i wcale nie jest tak zle utrzymywaz popa i abonamenta
na plusa nie narzekam dobrze sie sprawuje nie mam uwag co do BOK w +
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Kwi 2003 12:16   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Ten pieprzony Plus
Strona 1 z 2 Idź do strony 12  Następny

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.12 seconds

elektroda.pl temat RSS