Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

otwór bassreflex w Paradigm

Piotrek671019 19 Gru 2014 11:10 594 4
  • #1 19 Gru 2014 11:10
    Piotrek671019
    Poziom 2  

Mam kolumny paradigm monitor 7 v.7. Czy otwór bassreflex, który znajduje się w tylnej części można przenieść na przednią? Oczywiście tylny otwór zakryję. Może nie warto tego robić ale muszę postawić kolumny tuż przy ścianie tyłem. Proszę o pomoc. Piotrek

• Pomocny post
    #2 19 Gru 2014 11:37
    kon4770
    Poziom 15  

Tak możesz, tylko dobrze „zakryj " tę dziurę z tyłu.

Moderowany przez telecaster1951:

Usunąłem niepotrzebny fragment. Więcej informacji znajdzie Kolega w swojej księdze.
    3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.
    3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

• #3 25 Gru 2014 00:01
    krzych.k
    Poziom 15  

Cześć. Ja bym nie robił przeróbki. Aby Bassreflex spełniał swoje zadanie wystarczy odsunięcie kolumny od ściany o kilka centymetrów. Jeżeli jednak zależy Ci dokładnie tych kilku centymetrach, to przeniesienie tunelu B-R z tyłu na przód nie spowoduje problemów pod warunkiem pełnej transplantacji .

• #4 25 Gru 2014 13:22
    Piotrek671019
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź, jeszcze proszę o wyjaśnienie co to jest "pełna transplantacja"
    Piotrek

• Pomocny post
    #5 25 Gru 2014 16:49
    krzych.k
    Poziom 15  

Przez pełną transplantację miałem na myśli szczelne zatkanie otworu i przełożenie na przód tunelu bassreflex.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme