Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny cerwin vega clsc 12

piotras1971 23 Gru 2014 00:03 822 5
  • #1 23 Gru 2014 00:03
    piotras1971
    Poziom 2  

Nie wiedziałem gdzie to wstawić, ale mam problem posiadam kolumny cerwin vega clsc 12 około 2 lata, ostatnio chciałem zobaczyć co kryje się w środku kolumny i tu jest problem, bo w ogóle nie da się wyciągnąć żadnego głośnika wysoko,średniego,niskiego niby w niskotonowym są śruby ale po odkręceniu głośnik ani drgnie, nie wiem czy dać sobie spokój, nie chce uszkodzić nic, w ogóle to jest dziwne bo w innych kolumnach po prostu odkręca się śruby i tyle..

• #2 23 Gru 2014 09:52
    goraj krzysztof
    Poziom 26  

Mogła się uszczelka pod koszem skleić. Jak masz wyczucie to możesz podwadzić płaskim śrubokrętem. Lub próbować przekręcić trochę głośnik żeby klej puścił. Jest dużo sposobów :D

• #3 23 Gru 2014 10:48
    pawelekstar
    Poziom 12  

Kolumny tak zwane prawdopodobnie jednorazówki ,robione na masową skalę na ogół głośniki przyklejone do płyty wiórowej ,wiec jedynym sposobem umiejętne podważenie poszczególnych głośników narzędziem z szerokim grotem ,aby nie powyginać obudów membran

• #4 23 Gru 2014 15:10
    piotras1971
    Poziom 2  

Dzięki dzięki, jakoś to delikatnie zrobię ;)

• #5 23 Gru 2014 16:20
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Nie wierzę, że tam się przez tylni terminal przyłączeniowy nie da zajrzeć i obejrzeć to co Cie interesuje...

• #6 23 Gru 2014 23:33
    pawelekstar
    Poziom 12  

Zdarza się tak że naprawdę zero dostępu i podglądu na tylnym terminalu,sam tak miałem .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME