Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 3D pokój 23 m

MXM2014 26 Gru 2014 19:27 573 1
  • #1 26 Gru 2014 19:27
    MXM2014
    Poziom 2  

Witam wszystkich jestem nowy i zielony w temacie, chciałbym prosić o pomoc w wyborze telewizora do pokoju mojego pokoju.
    Wstępnie zainteresowałem się 3 modelami :Philips 47PFH6309 Philips 47PFS7109 oraz Philips 47PFS7509, ceny: 2300, 2700 i 3300 PLN oraz Toshiba 47L7453 za 3200 PLN
    Biorąc pod uwagę ceny to Philips 47PFS7109 wydaje się najrozsądniejszą propozycją.
    I teraz mam pytanie czy warto dopłacić ok 500 Pln do 7509 czy Toshiby i jeżeli tak to do którego ?
    No i czy dobrze kombinuje z tymi wyborem i może coś będzie lepiej pasowało ? Albo może
    Philips 47PFH6309 będzie najlepszy i najtańszy zarazem ? Ogólnie jestem laikiem i chciałem wydać na telewizor 2000 PLN, ale po analizie własnej stwierdziłem że trochę dołożę na lepszy sprzęt. Czytając wszystko co jest w internecie można oszaleć
    Proszę o pomoc.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5 x4,5
    2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5 - 3,7 m
    3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? przodem
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6.Jak słońce świeci w pokoju? TV będzie stać bokiem do okien
    7.Jaki masz obecnie telewizor? 32 cale 3 lata Toshiba
    8.Co chcemy aby telewizor posiadał? jak najlepszą jakość i płynność obrazu, smart tv
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DVBT + filmy z internetu.
    10.Jakie urządzenia? Potencjalnie jakieś głośniki, a le nie wiem jeszcze jakie (ewentulanie proszę o sugestie w tym temacie).
    11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ~5
    12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat choć się nie upieram
    13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy
    14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? sporadycznie, głównie do oglądania filmów
    15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? w niedalekiej przyszłości (ale to nie jest wyznacznikiem)
    16.Preferencje co do marki ? Toshiba, Philips ale nie ma to różnicy - podobają mi się 2 modele na papierze dlatego podałem te marki,
    17.Preferencje co do wielkości ? 46-48
    18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? blade kolory, słaba jakość głosu, brak błynności
    19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami ale przy zapalonym świetle
    20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2700-3200
    21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? obojętnie, choć wolałbym aktywne, ale to nie jest warunek.

Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME