Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 24' używany jako monitor do 1200

mateuszutd 31 Gru 2014 16:20 888 5
  • #1 31 Gru 2014 16:20
    mateuszutd
    Poziom 9  

Witam, trochę ostatnio naczytałem się o telewizorach, różnicach między fullHD a HD ready itd itd... ale przejdę do rzeczy.
    Poszukuję telewizora LED 24', którego chciałbym też wykorzystywać jako monitor do peceta. Ciężko jest mi się zdecydować jaki telewizor wybrać, bo jak znajdę TV z parametrami, które mnie interesują to z reguły ma 22'.
    Ogólnie w sklepach i to jedynie internetowych (bo na sklepach trudno jest znaleźć tv poniżej 32') znalazłem:
    - SAMSUNG UE24H4003 (media expert)
    - SAMSUNG UE24H4003AW (media markt)

Patrzę tylko na modele samsunga i lg, póki co miałem z nimi styczność i nie narzekam, ale piszę tu, bo może są jakieś ciekawe oraz godne polecenia telewizory innych firm np, sharp na które natknąłem się szukając opinii o różnych modelach na innych forach sprzed kilkunastu miesięcy.

Chciałbym uzyskać fachową opinię czy wymienione przeze mnie tv nadawałyby się do użytkowania ich jako monitora i czy poradziłby sobie z grafiką w nowszych grach, ew jaki tv polecalibyście do takiego użytkowania.

Oraz moje 2 pytanie, czy w ogóle warto stosować przejściówki do grafiki które nie mają wejścia hdmi, żeby podłączyć tv które nie ma wejścia na kabelek z peceta? Czy duża jest strata w jakości obrazu?

• Pomocny post
    #2 31 Gru 2014 18:23
    kolszu
    Poziom 17  

Ja mam e8500 gf 9800gt z dvi podłaczone do ue32h5000 przewodem dvi-hdmi i śmiga elegancko stalker na full hd:)

• #3 02 Sty 2015 14:47
    mateuszutd
    Poziom 9  

A ktoś może doświadczył różnicy między full hd a hd ready? Bardziej mam na myśli różnicę na wyświetlaniu filmów czy gier.

• #4 02 Sty 2015 17:58
    FanManiakHD
    Poziom 17  

W tej wielkości ekranu nie ma różnicy czy Ful czy Ready.

• #6 18 Paź 2015 00:44
    mateuszutd
    Poziom 9  

wybralem SAMSUNG UE24H4003AW i jestem w pelni z niego zadowolony

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme