Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #2 18 Maj 2005 00:11
    shacca
    Poziom 13  

A czy mozna wykożystac jakiegoś innego PIC'a , żeby miał więcej wyjść do sterowania i tyle samo do sygnalizacji??

• #3 06 Paź 2005 23:54
    oki188
    Poziom 22  

układ pomysłowy ale mam problem ze znalezieniem programu do jego obsługi czy może ktoś podać link do pobrania programu. oczywiście przed napiosaniem postu przewaliłem całe google , wp i onet.
    Pozdrawiam

• #4 02 Gru 2005 20:33
    Brada2
    Poziom 10  

Witam.
    Jakiego kompilatora C użyłeś do zaprogramowania tego układu?

• #7 24 Lut 2006 00:50
    Tomasz73

Poziom 11  

I jak panowie ? wykonał już ktoś ten układ ? ja jestem bardzo zainteresowany .........brak mi doświadczenia, ale to nie przeszkodziło mi w zamówiemiu programatora :)

w wolnej chwili poszukam jeszcze jakiegoś PICa z zielonki i się obaczy

• #8 30 Cze 2006 19:20
    neuralnoise
    Poziom 9  

A nie prosciej by było wykorzystać port równoległy i układ wykonawczy na stycznikach albo triakach, taki jak w discolitezie? Zna ktoś taki program? Jeśli nic nie znajde to w wolnym czasie coś takiego napisze, bo układ wykonawczy mam.

• #9 30 Cze 2006 20:42
    Adam Pyka
    Poziom 19  

neuralnoise napisał:
    Jeśli nic nie znajde to w wolnym czasie coś takiego napisze, bo układ wykonawczy mam.

To wrzuc schemat!

Pozdrawiam!
    Adam Pyka

• #11 09 Sty 2007 21:51
    kartsand
    Poziom 1  

Dużo ciekawych informacji - ma ktoś może informacje gdzie można takie urządzenia gotowe zakupić za rozsądne pięniądze... ew, może ktoś by byłw stanie na zamówienie coś mi takiego wyprodukować. Potrzebują zdalnie, przez internet - móc włączać i wyłączać, a właściwie restartować urządzenia - głównie modemy zewnętrzne, routery, switche...

• #12 22 Maj 2007 20:33
    BECKER
    Poziom 10  

Zakupiłem coś takiego: http://www.sklep.avt.pl/go/_info/?id=47868 i jest naprawdę fajne. AVT udostepnia zarówno wzór płytki jak i program do PICa. Ja kupiłem takie urządzenie zmontowane dla znajomego i z tego co wiem jest bardzo zadowolony.
    Pzdr GB

• #14 22 Cze 2007 14:24
    holcer
    VIP Zasłużony dla elektroda

Piszecie, że da się za pomocą tego sterować urządzeniami przez internet. Może to trochę głupi pomysł, ale czy mógłbym np. za pomocą tego zamykać okno w pokoju jak pada deszcz, a nie mam mnie w domu? :)
    pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty