Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam TV 60" do salonu

maolat 17 Sty 2015 17:07 375 2
  • #1 17 Sty 2015 17:07
    maolat
    Poziom 12  

Witam!
    Planuję zakup TV do salonu, niestety jak dla mnie jest ich za duży wybór i czym więcej się interesuje tym mniej wiem. Prosiłbym o polecenie jakiś modeli.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - 4,7 x 4,6m (około 22m2),
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - 3,8m,
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-3,
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? - głównie na wprost, sporadycznie bokiem,
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - wolałbym żeby wisiał, aczkolwiek wnęka na którym by mógł ewentualnie stać jest głęboka na 19 cm,
    6. Jak słońce świeci w pokoju? - nie świeci,
    7. Jaki masz obecnie telewizor? - Samsung 32" (UE32Hxxxx - nie pamiętam)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - DLNA
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? - dekoder po HDMI + być może komputer po VGA/HDMI (taki kable mam wyciągnięte)
    10 .Jakie urządzenia? - docelowo kino domowe, konsola, pc/laptop,
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - obecnie od rana do późnego wieczora/nocy z przerwami,
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? - obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - filmy, seriale, bajki, programy dokumentalne, zdjęcia,
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - sporadycznie,
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? - w przyszłości na pewno, ile % trudno powiedzieć,
    16. Preferencje co do marki? - raczej brak,
    17. Preferencje co do wielkości? - 60",
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - słaba jakość obrazu,
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - raczej wieczorem, w dzień leci "w tle",
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? ~5 tys zł +/- kilka %.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? - nie musi posiadać 3D, ani WiFi.

• #2 17 Sty 2015 21:06
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #3 18 Sty 2015 10:56
    maolat
    Poziom 12  

Witam ponownie,
    Dzięki za propozycje, mam już jakiś punkt zaczepienia, aczkolwiek ceny trochę odbiegają od mojego budżetu - ale tego można było się spodziewać.
    Czy możecie polecić jakieś salony na śląsku z kompetentnymi sprzedawcami, poza oczywiście marketami ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME