Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wykorzystanie głośników z Keyboarda Yamaha do odsłuchu ze złącza Jack

braviamidi 28 Sty 2015 01:44 648 2
  • #1 28 Sty 2015 01:44
    braviamidi
    Poziom 12  

Cześć!
    Mam niestety małe mieszkanko i niewiele miejsca, chciałbym wykorzystać keyboard Yamaha PSR-E413 do odsłuchu np. po podłączeniu telefonu lub laptopa przez złącze jack (które bym wyprowadził na zewnątrz obudowy).

Czy ktoś próbował takich modyfikacji? Keyboard posiada 2 głośniki średniotonowe oraz 2 wysokotonowe.

Oczywiście aby z głośników korzystać musiałbym włączać keyboard za każdym razem.
    Ten keyboard ma złącze USB ale tylko do wgrywania utworów MIDI...a na tym mi nie zależy..

Mam zdjęcia jak wygląda od środka.

• #2 29 Sty 2015 12:06
    DjMapet
    Poziom 42  

Ten klawisz, nie ma wejścia liniowego, do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku.
    Podłączenie jakiegokolwiek źródła dźwięku do samych głośników nic nie da, bo do ich zasilenia jest potrzebny wzmacniacz.
    Pewnie będzie możliwe - po dokonaniu niezbędnych przeróbek - podanie sygnału na wbudowany w klawisz wzmacniacz z zewnętrznego źródła dźwięku, ale sam raczej tego nie zrobisz a zlecenie fachowcowi, może okazać się nieopłacalne.

braviamidi napisał:
    do odsłuchu np. po podłączeniu telefonu lub laptopa

.... zainwestuj w sprzęt home-audio. Pomogą Ci w tym w dziale RTV - Co Kupić.

Pozdrawiam.

• #3 29 Sty 2015 12:49
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Przerabianie byłoby całkowicie nieopłacalne i wiązałoby się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu.

DjMapet napisał:

.... zainwestuj w sprzęt home-audio. Pomogą Ci w tym w dziale RTV - Co Kupić.
    Amen.
    braviamidi napisał:
    Mam niestety małe mieszkanko i niewiele miejsca
    Da się dobrać sprzęt i do takich warunków.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME