Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

płyta gazowa jaka zapalarka ... itp..

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Kuchnie -> płyta gazowa jaka zapalarka ... itp..
Autor
Wiadomość
tworek88
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Przasnysz

Post#1 Post autora tematu 15 Maj 2005 15:38   

mam pytanie zamierzam wymienic plyte ceramiczna ( elektryczna ) na plyte gazową z wiadomych przyczyn :) - koszty czy płyty gazowe z zapalarkami muszą być podłączone pod prąd ?? a jesli ktos wiecej wie to prosilbym o jakis typ model polecany, a i mam piekarnik elektryczny ze sterowaniem do plyty ceramicznej pewnie sterowanie tego nie mozna podlaczyc tzn. przeksztalcic na sterowanie plyty gazowej ??
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 15 Maj 2005 15:38   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu AGD:

Powrót do góry

Bleble
Specjalista AGD
Specjalista AGD

Miasto: PYRLANDIA

Post#2 15 Maj 2005 15:52   

Do zapalarki musi być prąd
dziwę się tylko że chcesz zmienić z płyty ceramicznej na gazową
(koszty)wydałeś na płytę ceramiczną i resztę,a teraz chcesz wydać na gazową i oczywiście resztę,no chyba że poszukasz do tego piekarnika co masz wersję z płytą gazową
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Maj 2005 15:52   

Powrót do góry

tworek88
Poziom 8
Poziom 8

Post#3 Post autora tematu 15 Maj 2005 16:02   

Re: płyta gazowa jaka zapalarka ... itp..

tak ale ja chce sama plyte zmienic a stra plyte cermiaczna mam ok 7 lat to juz dlugo troche a piekrnika nie wyminiam jesli sie nie da jej z piekrnika sterowac to kupie z wlasnym sterowaniem
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Maj 2005 16:02   

Powrót do góry

skryn
Admin grupy AGD
Admin grupy AGD

Miasto: Pomorze Środkowe

Post#4 15 Maj 2005 16:35   

tworek88 napisał:
mam pytanie zamierzam wymienic plyte ceramiczna ( elektryczna ) na plyte gazową z wiadomych przyczyn :) - koszty czy płyty gazowe z zapalarkami muszą być podłączone pod prąd ?? a jesli ktos wiecej wie to prosilbym o jakis typ model polecany, a i mam piekarnik elektryczny ze sterowaniem do plyty ceramicznej pewnie sterowanie tego nie mozna podlaczyc tzn. przeksztalcic na sterowanie plyty gazowej ??

Nie da się. To będą dwa różne, niezależne od siebie, pracujące urządzenia.
PS. Każda płyta gazowa potrzebuje podłączenia do prądu- zapalacz- generator (230V), to raz, dwa- termopary- zabezpieczenie przeciwwypływowe- ale do tego prądu nie potrzeba... bo sam się wytwarza (poprzez ogrzewanie właśnie termopary) :wink:
Pozdrawiam.
Powrót do góry

tworek88
Poziom 8
Poziom 8

Post#5 Post autora tematu 15 Maj 2005 19:44   

ok dzieki bo o te sterowanie to sie pytalem bo lepiej by bylo sterowac z piekrnika a nie z plyty nie dosc ze sie bedą brudzily to moga sie nagrzewac ale coz :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Kuchnie -> płyta gazowa jaka zapalarka ... itp..
Strona 1 z 1