Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

seat cordoba sterownik centralnego zamka

sebaelektroda 16 Maj 2005 16:52
  • #1 16 Maj 2005 16:52
    sebaelektroda
    Poziom 2  

dziendobry
    w moim seacie cordoba(1999) padła centralka zamka centralnego (pneumatyczny). chciałbym ją zastąpić jaką inną centralką.tylko nie wiem jaką kupić i jak ja podłączyć.może miał ktoś podobny problem i już to podłączał

• #2 16 Maj 2005 18:49
    kordel
    Poziom 25  

Zalezy jeszcze co padlo. Jezeli zamek jest pneumatyczny to jest tam tez pompka oprocz centralki. Jak padla pompka to trzeba kupic albo druga, albo uniwersalny zamek centralny jak juz chcesz tak koniecznie zamienic na cos innego. A jak padlo sterowanie to wystarczy tylko dokupic jakikolwiek inny sterownik centralnego i go odpowiednio podlaczyc. A to napewno jest sterownik centralnego? Moze byc to rowniez silownik albo zwykly przewod. Znasz sie troche na elektronice? Jezeli nie to proponuje jakis serwis, no chyba, ze kupisz oryginal to juz wtedy z montazem nie ma problemu (o umiejscowieniu elementu dowiesz sie od sprzedawcy w sklepie).

• #3 17 Maj 2005 21:46
    sebaelektroda
    Poziom 2  

czesc
    pompka jest napewno dobra bo po przekęceniu kluczyka w zamku wszystkie drzwi się zamykają.jestem pewny że to sterownik.
    chciałbym kupić jakiś uniwersalny i spróbować go podłączyć samemu.(na elektronice znam sie nie za bardzo). znalazłem już w samochodzie centralkę (znajduje sie nad schowkiem pod kierownicą).wychodzi z niej kilka kabelków(są dwie kostki) nie pamiętam kolorów(jak by co mogę sprawdzić i napisać).chciałbym kupić jakiś sterownik(tylko nie wiem jaki)i spróbować go podłączyć pod te kable.
    może posiada ktoś jakiś schemat lub już kiedys to podłaczał.
    będe wdzieczny za jakieś informacje

• #4 22 Lut 2010 20:22
    s0llek
    Poziom 2  

ten sterownik który znajduje się nad schowkiem pod kierownicą to jest sterownik immobilizera a centralka znajduje się nad poduszką pasażera ;)ale najpierw sprawdź przewody w przelotkach drzwi mogą być popękane , przerwane lub zwarte
    pozdrawiam

• #5 22 Mar 2010 21:21
    chrumek1989
    Poziom 2  

witam a ja mam problem bo nie dziala mi centralny z pilota i wydaje mi sie ze to jest wina sterownika ale nie wiem gdzie on jest!!! mam cordobe 1 z 1999r. prosze o pomoc.........

• #6 22 Mar 2010 23:52
    popo73
    Poziom 16  

Witam

Pilot sprawny 100%? (częste zimne luty w tych modelach)
    Próbowałeś go synchronizować z centralką?

Pozdrawiam

• #7 23 Mar 2010 21:19
    chrumek1989
    Poziom 2  

Tak probowalem i dioda mrugala 5 razy ale zadnego odzewu ze strony auta..... no i dalej nie wiem gdzie jest ten sterownik......

• #8 17 Kwi 2010 10:13
    chrumek1989
    Poziom 2  

i to byla wina pilota(zimny lut). Wielkie dzięki za pomoc.....

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty