Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć wzbudnik syren

kana23 11 Mar 2015 21:00 579 8
  • #4 11 Mar 2015 21:52
    zdanek15
    Poziom 26  

Pewnie zrobisz bo to jest typowy wzmacniacz z generatorem dzwięków , ale separowany od głośnika transformatorem.Ale nie ma to znaczenia. dla zastosowań typowo amatorskich w ciepłym i suchym pomieszczeniu. Możesz spokojnie podłączyć pod ten głośnik jakiś wzmacniacz i zobaczyć jak to działa np. zciągnąwszy sobie syrenę policyjną z internetu.Ale on jest strasznie drogi, jak na takie zabawy.Do dziwacznej zabawy jest coś lepszego......syrena z pociągu :D

Dodano po 2 [minuty]:

kana23 napisał:
    Rym dobry :) czyli bez zury nic nie zrobie? Moge wykorzystać coś tanszego np. http://www.cyfronika.com.pl/kityavt2010/avt1591.htm

Nie da rady!!!Ty potrzebujesz no powiedzmy to i końcówkę mocy z 40 watów.Wtedy bedzie OK

• #5 11 Mar 2015 22:05
    kana23
    Poziom 11  

Wzbudniki dostalem dwa. Wiem ze sa one dosc drogie. Chcialbym zrobić z nich glosny sygnal do starego zabytkowego autka ktore posiadam. Czy moglbys mi podeslac jakis tanszy generator dzwieku ktory mozna pod to podpiac. Z gory dzieki

• #6 11 Mar 2015 22:12
    zdanek15
    Poziom 26  

To chyba (co prawda przez przypadek) lepiej trafić nie mogłeś :D .Bo ja zrobiłem mojemu znajomemu , który ma świra na punkcie PRL-owskich służb już MILICJE ,POGOTOWIE .motocykl MZ TROPHY i mnóstwo jakiś pierdół których nawet nie pamiętam.Oczywiście mówimy o sygnałach świetlno/dżwiekowych.I w cale sie nie chwale bo sę zdjęcia,czy też filmy :D

• #7 11 Mar 2015 22:14
    kana23
    Poziom 11  

To faktycznie trafilem :) to podpowiesz mi jak wykorzysatac wzbudniki zeby zrobic glosny sygnal w moim autku ?

• #8 11 Mar 2015 22:17
    zdanek15
    Poziom 26  

Zobacz PW i reszta na PW.

• #9 11 Mar 2015 22:26
    kana23
    Poziom 11  

Super, dzięki

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME