Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spalony driver w JBL JRX 100

krzymark3 22 Mar 2015 08:19 489 3
  • #1 22 Mar 2015 08:19
    krzymark3
    Poziom 1  

Witam. Jestem a właściwie jesteśmy posiadaczami kolumn JBL JRX 100. Nie pamiętam ile razy już wymieniałem cewkę drivera,który pali się non stop.. Kupuje samo uzwojenie gdyż driver się rozkręca na pół,czyli magnes zostaje. Nie ma mowy o przegięciu mocy. Zakupuję w sklepie Audiofil. Może coś ze zwrotnica,może trzeba magnesy wymienić.. Jeśli ktoś miał ten problem lub wie coś o tym,proszę o konkretną poradę. Dzięki z góry.

• #2 22 Mar 2015 09:27
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Sprzedałem kilkanaście kompletów tych kolumn. Łącznie z 80 sztuk od JRX115 do JRX125.

Sam posiadam od 4lat jedną parkę na wypożyczenia z końcówką 2x700w - nie padł NIGDY driver. W ŻADNEJ czy w mojej czy w tych, które sprzedawałem.

Ba raz DJ przeginał z mikrofonem i padła...górna 15-tka a nie driver. Nie wiem co Wy robicie z tym kolumnami, że X-razy driver wymienialiście...

Możesz wstawić stx d800 - kolumna brzmi bardziej sucho ale może ich nie spalicie zdolniachy.

Kupując same zestawiki naprawcze po 80zł czynisz błąd - grają ZUPEŁNIE inaczej niż ori i padają jak muchy.

Jeśli nie potraficie obsługiwać sprzętu to każdy driver padnie.

• #3 23 Mar 2015 20:02
    DjMapet
    Poziom 42  

krzymark3 napisał:
    Nie ma mowy o przegięciu mocy

To napisz, czym zasilasz te kolumny.
    Za każdym razem pali się tylko jeden i ten sam driver?

Pozdrawiam.

• #4 23 Mar 2015 20:50
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Słuszna uwaga - może końcówka gra na przesterze...

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme