Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung 32-40 cali, do 1600, Smart, 100hz

orzechp1 12 Maj 2015 13:33 1215 9
  • #1 12 Maj 2015 13:33
    orzechp1
    Poziom 2  

Witam, interesuje mnie wybór telewizora max do 40 cali, cena do 1600zł, obowiązkowo Smart i 100hz matryca. Chciałbym Samsung, gdyż najlepiej działa Smart (youtube, zalukaj) i chyba najszybciej się je obsługuje tzn. reakcja na zmianę programu pilotem itp

. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x3m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? na wprost
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG lcd32 z 2010, 32lf2510, ostatnio zauważyłem, że podczas transmisji walk bokserskich z USA na TVP Sport obraz skakał, więc przyszła pora go dać mamie:) telewizor sprawuje się dobrze, ale to skakanie mnie bardzo wkurza. nie podobało mi się w nim też to czekanie na zmianę programu
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? matryca 100hz i płynny Smart do youtube (walki bokserskie) i filmów na CDA i zalukaj
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? telewizja kablowa lokalna SAT-KOL, nadają cyfrowo, ale tylko kilka programów jest HD
    10 .Jakie urządzenia? jeśli będzie płynny Smart, to nie będę podpinał laptopa, więc raczej nic
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ok.7 - przez dzięń córka bajeczki a my z żoną wieczór
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? mat
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? ja sport (boks, mma i piłka), żona seriale i filmy, Zosia bajki
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? chyba samsung, ale nie gra mi to roli, ważne, żeby spełniał te wymogi, o których piszę powyżej:) mam LG i jestem zadowolony, wcześniej rodzice zawsze mieli Sony kineskopy (mama ma dalej) i były ok
    17. Preferencje co do wielkości? maks do 40 cali. miałem 32
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? wolne przełączanie się programów, zwraca moją uwagę skaczący obraz (nie ma płynnego ruchu), to chciałbym wyeliminować z obecnego bo tak to używałbym go jego końca:)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1600
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie

• #2 12 Maj 2015 17:55
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Masz dużą odległość
    Brałbym Panasonica 42 AS650 z matrycą natywną 100 Hz
    Z dwoma pilotami, z dublowaniem obrazu, pełna kompatybilność SMart, wszystkie najważniejsze aplikacje.
    Cena 1750 zł z kalibracją profesjonalną gratis dla członków forum .
    A skoro zakup na lata to warto dopłacić aby mieć pełne 100Hz.

• #3 12 Maj 2015 18:04
    Mario37
    Poziom 20  

Ten Panasonic to najgorszy wybór. Stary model z 2014, który już dawno ma następcę. W dodatku ma matrycę IPS, która nie nadaje się za bardzo na wieczór a dla córki to będzie bez znaczenia więc nie daj się nabrać na bajki sprzedawcy. Zobacz lepiej ten model: http://www.mediamarkt.pl/warszawa-goclaw/telewizor-panasonic-tx-40cs520e,id-1051645

A kalibracją przy takiej cenie też nie daj się omamić. LOCO ładnie tutaj ściemniasz ludziom.

• #4 12 Maj 2015 18:10
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Całkiem śmieszne bo go nie widziałeś nawet na oczy , nie mówiąc o sprawdzaniu.
    To najlepszy telewizor w klasie cenowej na rynku i to od lat .

https://www.youtube.com/watch?v=Xems29eEVbs
    Panasonic ma nowy interfejs, można go sterować z dowolnego miejsca na świecie.
    Można dublować obraz i zabierać go na inne urządzenia.
    Można jednym palcem w czasie rzeczywistym wyświetlać filmy nawet z weeb tv , czy zalukaj.

A kalibracja jest profesjonalna dla członków forum.
    Wiem, wiem że nie zarabiasz i opisujesz głupoty , ale tak jest i trzeba się z tym pogodzić.

• #5 12 Maj 2015 18:23
    Mario37
    Poziom 20  

Od lat? Model AS650 wyszedł w 2014 roku. Jest jednym z najsłabszych na rynku i już Panasonic zakończył jego produkcję. Wiem, że masz w firmie pewnie masę niesprzedanych modeli ale to twój problem. Polecam czytającym zobaczyć jakie są nowe modele na ten rok: http://www.panasonic.com/pl/consumer/kino-domowe/telewizory-led.html

Ja nie zajmuję się żadną kalibracją. I nikomu nic nie ustawię. Ale wiem, że robią to inni uczciwie i na profesjonalnym poziomie. A ty się podszywasz i wciskasz ludziom kit, którzy się na tym nie znają.

• #6 12 Maj 2015 18:26
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Przeczytaj proszę o co pyta założyciel wątku.
    I pokaż model panasonic 42" z matrycą natywną 100 Hz w cenie 1750 zł .
    Wiesz ile kosztuje następca?
    I proponujesz go komuś kto napisał wyraźnie ile ma kasy...
    Przecież nie napisał że chce za 2500 zł .
    Poducz się proszę pisać w temacie ,a nie to co wiesz.

• #7 12 Maj 2015 22:06
    Kazimierz Szarnowicz
    Poziom 26  

orzechp1 napisał:
    Witam, interesuje mnie wybór telewizora max do 40 cali, cena do 1600zł, obowiązkowo Smart i 100hz matryca. Chciałbym Samsung, gdyż najlepiej działa Smart (youtube, zalukaj) i chyba najszybciej się je obsługuje tzn. reakcja na zmianę programu pilotem itp

. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x3m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? na wprost
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG lcd32 z 2010, 32lf2510, ostatnio zauważyłem, że podczas transmisji walk bokserskich z USA na TVP Sport obraz skakał, więc przyszła pora go dać mamie:) telewizor sprawuje się dobrze, ale to skakanie mnie bardzo wkurza. nie podobało mi się w nim też to czekanie na zmianę programu
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? matryca 100hz i płynny Smart do youtube (walki bokserskie) i filmów na CDA i zalukaj
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? telewizja kablowa lokalna SAT-KOL, nadają cyfrowo, ale tylko kilka programów jest HD
    10 .Jakie urządzenia? jeśli będzie płynny Smart, to nie będę podpinał laptopa, więc raczej nic
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ok.7 - przez dzięń córka bajeczki a my z żoną wieczór
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? mat
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? ja sport (boks, mma i piłka), żona seriale i filmy, Zosia bajki
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? chyba samsung, ale nie gra mi to roli, ważne, żeby spełniał te wymogi, o których piszę powyżej:) mam LG i jestem zadowolony, wcześniej rodzice zawsze mieli Sony kineskopy (mama ma dalej) i były ok
    17. Preferencje co do wielkości? maks do 40 cali. miałem 32
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? wolne przełączanie się programów, zwraca moją uwagę skaczący obraz (nie ma płynnego ruchu), to chciałbym wyeliminować z obecnego bo tak to używałbym go jego końca:)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1600
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie

Polecam sprawdzić Samsunga H6200 - w okolicy swojego budżetu powinieneś znaleźć 40 cali. Bardzo dobry i uniwersalny TV i jeden z najtańszych z matrycą 100Hz. Dodatkowo jedna z najlepszych platform Smart na rynku w ubiegłym roku i obsługa flash, czyli serwisów typu CDA, tak jak wymieniłeś ;)

Polecam sprawdzić fachowy test: http://hdtvpolska.com/topic/33047-test-samsung-48h6200-samsung-h6200-3d-lcd-led/

• #8 13 Maj 2015 00:43
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To jest już lepsza propozycja. Ale odległość jest naprawdę duża i powinieneś sięgać nawet po 48-50". Ale z matrycą natywną 100Hz z targetu - jest Panasonic 42 AS650 i tak musisz się trzymać.

• #9 13 Maj 2015 09:29
    orzechp1
    Poziom 2  

Dziękuję Panowie. Panasonic odpada. Poczytałem trochę o nim na zagranicznych forach i nie zebrał dobrych opinii.
    Co sądzicie między takim wyborem:
    Samsung UE40F6770 za 1499 w Euro RTV Agd a
    UE32H6200 też mniej więcej w tej cenie z morele.pl
    Kurcze, przeczytałem też opinie, że h6*** mają jakieś problemy z kurzeniem się matrycy. Co o tym powiecie?
    I czy będzie można dokupić do nich pilota smart, bo podobno w starym sofcie h6200 nie było możliwości sparowania ich ze sobą? Jeszcze raz dzięki.

• #10 13 Maj 2015 12:14
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme