Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuję bardzo konkretnej rekomendacji głośnika (m.in szybszy niż emi kappa )

Celas 18 Maj 2015 15:01 420 3
  • #1 18 Maj 2015 15:01
    Celas
    Poziom 9  

Witam.

Od razu przejdę do rzeczy - potrzebuję pojedyńczego głośnika basowego do suba spełniającego poniższe założenia:
    -Głośnik 15"
    -Kop porównywalny z systemem liniowym (czcze marzenia ale chcę się chociaż do tego zbliżyć) na małych salach
    -Nie interesuje mnie zejście ale jednak lepiej żeby grał jeszcze wciąż dośc sensownie w okolicach 50 Hz a nie minus pierdyliard decybeli
    -Ma grać dobrze w trudnych warunkach - małe sale kiepskie akustycznie, sale w których jest duże echo, mój garaż w którym nawet McCauley 1840 w bassreflexie dudni jak w studni (garaż prostopadłościenny o niskim stropie, mnóstwo twardych elementów (maszyn,etc.) odbijających dźwięk i powodujących akustyczny bałagan)
    -Aby spełnić powyższe musi być NAPRAWDĘ szybki (m.in duże BL)
    -Ogólnie chodzi mi o bas tak twardy,zwięzły i konkretny jak to tylko możliwe - zastosowania - Disco polo, mainstream z radia, czasami trance i DnB.

Najlepiej jeszcze żeby taki głośnik był dostępny na rynku wtórnym ;D
    Mogę zbudować obudowę BP 4th/BR/Closed w zależności od proponowanego głośnika.

• Pomocny post
    #2 19 Maj 2015 15:09
    DjMapet
    Poziom 42  

B&C 15 PS-76, lub 18 PS-76. Niekiedy trafiają się z drugiej ręki.
    Na forum/w sieci znajdziesz parę projektów paczek do nich.

Pozdrawiam.

• #3 20 Maj 2015 23:14
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Wygląda, że potrzebujesz obudowy o wyższym strojeniu z mocnym kickiem a nie nie wiadomo jakiego głośnika.

• #4 21 Maj 2015 09:41
    DjMapet
    Poziom 42  

Kamilu, nawet w wysoko strojonej paczce, głośnik z ciężkim układem drgającym nie zagra zbyt szybko, punktowo.

Zapytaj Granat-a, pewnie "wymyśli" odpowiedni przetwornik.

Pozdrawiam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme