Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór Głośnika o podobnych parametrach koda F-51 v3 - POMOCY

milerekk 31 Maj 2015 21:13 585 3
  • #1 31 Maj 2015 21:13
    milerekk
    Poziom 2  

Witam

Mam problem a mianowicie uszkodzily mi sie 2 glosniki niskotonowe w jednej z kolumn wchodzacych w skald zestawu KODA F-51 v3 i oddałem go do naprawy, tak sie złożyło ze sytuacja miała miejsce w ostatni dzien podlegajacy gwarancji, Niestety ale serwis orzekł ze wina lezy po straonie uzytkownika ( przepalone cewki czy koncowki- w kazdym razie do wymiany). Pan u ktorego zakupilem zestaw cieszył sie dobra opinia do czasu az mi sie to nie przydazyło. Okazało sie ze do moich kolumn firma KODA nie prosukuje juz glosnikow i nie moge nigdzie dostac orginalnego. Sprzedawca zwodzi mnie juz 1,5 roku mowiac ze zadzwoni, Irytuje mnie to strasznie bo teraz zabrał druga kolumne mowiac ze posklada z tego co ma, a 2 glosniki uzupelni głosnikami o podobnych parametrach. Boje sie tylko ze bedzie to trwało kolejne 1,5 roku . Pytanie mam do was forumowicze o to aby ktos byl w stanie mi pomoc i dobrac 2 głosniki niskotonowe do takiego zestawu bo sam kompletnie sie na tym nie znam a nie chce zniszczyc Sobie sprzetu. Wie ktos moze albo zna strone gdzie mozna zakupic takie glosniki ?

• #2 01 Cze 2015 00:11
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

milerekk napisał:
    Sprzedawca zwodzi mnie juz 1,5 roku mowiac ze zadzwoni,
    Panie, czekasz Pan półtora roku na naprawę?
    Nowe te KODY kosztują 500zł. Według mnie, jakakolwiek naprawa będzie nieopłacalna.
    Wstawianie tam innych głośników jest głupotą. W głośnikach można bez problemu wymienić cewki bez niszczenia reszty układu drgającego.
    Jeżeli Ci zależy na nich, to zabierz je od tego faceta i oddaj do serwisu, który Ci te głośniki naprawi.

• #3 01 Cze 2015 00:35
    milerekk
    Poziom 2  

telecaster1951 napisał:
    milerekk napisał:
    Sprzedawca zwodzi mnie juz 1,5 roku mowiac ze zadzwoni,
    Panie, czekasz Pan półtora roku na naprawę?
    Nowe te KODY kosztują 500zł. Według mnie, jakakolwiek naprawa będzie nieopłacalna.
    Wstawianie tam innych głośników jest głupotą. W głośnikach można bez problemu wymienić cewki bez niszczenia reszty układu drgającego.
    Jeżeli Ci zależy na nich, to zabierz je od tego faceta i oddaj do serwisu, który Ci te głośniki naprawi.

No niestety ale taka jest prawda, kolega znajomego ktory ma wlasny sklep a poza tym sam nie mam kiedy podjechac a co zajade to obiecuje ze zadzwoni i na obietnicach sie konczy. Chcesz powiedziec ze nie oplaca sie kupowac nowe, lepiej oddac kolumny do renowacji.Mam sentyment do tych kolumn, caly zestaw 5.1 z tuba wystarcza na moje potrzeby.

• #4 01 Cze 2015 08:34
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Wybór Głośnika o podobnych parametrach koda F-51 v3 - POMOCY
    Jeżeli chcesz je zachować, to zabierz ten zestaw ze sklepu i zanieś same głośniki do serwisu. Porządny serwisant zamówi cewkę na wzór spalonej i wymieni ją bez niszczenia membrany.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme