Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

eMule serwer zajęty

Amigo201 28 Maj 2005 12:56
  • #1 28 Maj 2005 12:56
    Amigo201
    Poziom 16  

przy uruchamianiu komputera i autostarcie eMule wyskakuje komunikat serwer zajęty
    (nie można ukończyć tej czynności
    gdyż inny program jest zajęty
    wybież przycisk przełączna
    aby uaktywnić zajęty program

• #2 28 Maj 2005 13:10
    krzysztof_0
    Poziom 11  

Witam :-)
    Dlaczego eMule? przeciesz edonkey ver.0.52 jest o wiele lepszy,przetestowałem wszystkie wersje eMule i żadna z nich nie chodziła poprawnie przynajmniej u mnie, transfery na edonkey 0.52 dochodzą 100 kilo na neostradzie 512 :-)

• #3 30 Maj 2005 17:45
    doxent
    Poziom 21  

u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie sie wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.

• #4 30 Maj 2005 19:26
    Bartlomiej Nogiec
    Poziom 11  

doxent napisał:
    u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie się wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.

Tak tylko ze chyba admini danych serwerow po okresie np. miesiaca kasuja dane IP z blacklisty i mozna sie smialo polaczyc. Wiec glowa do gory ;)

• #5 30 Maj 2005 22:13
    henryk_o
    Poziom 13  

Bartlomiej Nogiec napisał:
    doxent napisał:
    u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie się wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.

Tak tylko ze chyba admini danych serwerow po okresie np. miesiaca kasuja dane IP z blacklisty i mozna się smialo polaczyc. Wiec glowa do gory ;)

Chłopie po jakim miesiącu i jacy admini.
    :)
    IP z blacklist`y są usuwane po kilku godzinach- automatycznie, jak trafisz na blacklist`e to trzeba się na te kilka godzin połączyć ze słabszym serwerem a potem powrócić do dawnego serwera.

• #6 31 Maj 2005 11:10
    Gufa
    Poziom 10  

jak masz poblokowane porty w emule to lepiej na torrenta

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty