X

eMule serwer zajęty

28 May 2005 12:56 AMAmigo201
  • #1 28 May 2005 12:56
    Amigo201
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    przy uruchamianiu komputera i autostarcie eMule wyskakuje komunikat serwer zajęty
    (nie można ukończyć tej czynności
    gdyż inny program jest zajęty
    wybież przycisk przełączna
    aby uaktywnić zajęty program
  • #2 28 May 2005 13:10
    krzysztof_0
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam :-)
    Dlaczego eMule? przeciesz edonkey ver.0.52 jest o wiele lepszy,przetestowałem wszystkie wersje eMule i żadna z nich nie chodziła poprawnie przynajmniej u mnie, transfery na edonkey 0.52 dochodzą 100 kilo na neostradzie 512 :-)
  • #3 30 May 2005 17:45
    doxent
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie sie wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.
  • #4 30 May 2005 19:26
    Bartlomiej Nogiec
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    doxent wrote:
    u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie się wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.

Tak tylko ze chyba admini danych serwerow po okresie np. miesiaca kasuja dane IP z blacklisty i mozna sie smialo polaczyc. Wiec glowa do gory ;)
  • #5 30 May 2005 22:13
    henryk_o
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Bartlomiej Nogiec wrote:
    doxent wrote:
    u mnie niestety provider trafil na blackliste ze wzgledu na duza liczbe low-id connections i niestety nie idzie się wogole polaczyc zarowno z emule jak i donkey'em.

Tak tylko ze chyba admini danych serwerow po okresie np. miesiaca kasuja dane IP z blacklisty i mozna się smialo polaczyc. Wiec glowa do gory ;)

Chłopie po jakim miesiącu i jacy admini.
    :)
    IP z blacklist`y są usuwane po kilku godzinach- automatycznie, jak trafisz na blacklist`e to trzeba się na te kilka godzin połączyć ze słabszym serwerem a potem powrócić do dawnego serwera.
  • #6 31 May 2005 11:10
    Gufa
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    jak masz poblokowane porty w emule to lepiej na torrenta
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products