Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do 1000zł - jaki wybrać

PAWMOSS 21 Cze 2015 13:28 510 5
  • #1 21 Cze 2015 13:28
    PAWMOSS
    Poziom 15  

Witam wszystkich ! potrzebuję TV do 1000zł ( + - ). Głównie do oglądania oraz grania na PS3, nie mam zbytnio wymagań :) wiadomo najważniejsza rozdzielczość, posiadam laptop Lenovo G510, oglądając filmy w 720p jestem oczarowany i to mi wystarczy :) 32LB5610 oraz jakiś TCL.

Pomożecie ?

Dodano po 7 [minuty]:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - malutkie :D pokój studencki xd nie wiem, 15m kwadratowych ?:)

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3 metry, ale to już jest do ustawienia xd może być 2 albo 5 xd

3. Ile osób zasiada przed telewizorem? Dwie osoby

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? tylko na wprost

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? raczej stać, jakoś boje się zawiesić tv na ścianie :)

6. Jak słońce świeci w pokoju? można powiedzieć, że w stronę tv ale są rolety.

7. Jaki masz obecnie telewizor? No własnie nie mam xd mam laptop lenovo G510, oglądając filmy 720p jestem oczarowany :)

8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Powiem tak, nie chcę żadnych bajerów, po prostu chce oglądać tv oraz grać na PS3 :)

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Trochę tego nie rozumiem więc powiem tak, w pokoju mam takie stare okrągle wejście tv ;p ( mieszkam w bloku )

10 .Jakie urządzenia? ???

11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? powiedzmy 3 godziny ;p

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą - wszystko mi jedno

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? akcji, SCI-FI ;p

14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie, do tego mam komputer

15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? tak na PS3

16. Preferencje co do marki? Raczej markowe, typu LG, Samsung itd

17. Preferencje co do wielkości? minimum 32 cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nie wiem :D

19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Tylko wieczorem

20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? powiedzmy 1000zł, 1050zł ;p

21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?

Za taką kwotę raczej nie kupię 3D ale wiadomo, mogłoby być ale nie zalezy mi na tym :)

• Pomocny post
    #2 21 Cze 2015 13:46
    lespaul972
    Użytkownik obserwowany

polecam telewizory firmy manta.W kwotach ok 550-1000zł można zakupić bardzo fajny telewizor rozmiaru ok 20-24 cali.Są to porządne urządzenia, dobre jakościowo i tanie oraz mają to co jest dziś standardem.Do celów jakich oczekujesz w zupełności się nada.

• #4 21 Cze 2015 23:21
    lespaul972
    Użytkownik obserwowany

32 cali w takiej cenie ciężko dostać , musiałbyś szukać używek na allegro bo raczej w sklepie nic ciekawego nie znajdziesz.
    Co do konsoli 20 cali w zupełności wystarczy, chyba że musisz siedzieć koniecznie 5 metrów od ekran, to wiadomo że nie.

• #5 22 Cze 2015 09:23
    kry1972
    Poziom 18  

Witaj, z mojej strony polecam LG 32LB5610 cena ok. 1000 zł, jestem w posiadaniu owego modelu i jestem bardzo zadowolony. Używam go jako monitora, a potomek ogląda telewizję. Telewizor bez żadnych bajerów, ale full hd i za tą cenę moim zdaniem, godny polecenia. Pozdrawiam.

• #6 22 Cze 2015 10:12
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme