Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podgrzewacz wody Clage CBX13 - Włącza się ale słabo grzeje ( letnia woda )

rajek87 26 Sie 2015 14:39 789 0
  • #1 26 Sie 2015 14:39
    rajek87
    Poziom 1  

Witam,

Problem jest następujący. Pewnego poranka wchodzę pod prysznic i puszczam ciepłą wodę .... leci chłodna/zimna i słysze jak przekaźniki stukają w ogrzewaczu.
    lampka PRESSURE miga na zmiane z POWER. Myślę ogrzewacz padł a, że jest na gwarancji zadzwoniłem do serwisu gdzie kazali sprawdzić przepływ wody i było ok. 6l/min więc nie powinno sprawiać klopotów. Dzwonie znowu, serwis Clage wysyła kuriera po sprzęt i trafia na diagnoze. Otrzymuje telefon z Clage " Wszystko jest ok, ogrzewacz działa poprawnie nie widać żadnych odstępstw od normy." a więc odesłali mi go spowrotem. Zamontowałem ponownie na ścianę, podłączyłem wodę i prąd - Ogrzewacz działa ! Niestety radość nie trwała długo bo tylko kilka dni i nagle znowu chłodna woda zamiast gorącej jak było przez 1,5 roku bezproblemowej pracy ogrzewacza i tym razem lampka PRESSURE nie zapala się , świeci się tylko POWER. Nie grzeje wody do ustawionej temperatury.

Sitko na wlocie drożne. Zauważyłem, że jak na bateri zmieniam na zimną wodę ciśnienie w kranie się zwiększa. Wyeliminował bym baterie bo ogrzewacz jest podlączony do 3 punktów ( zlew,umywalka,prysznic) i w każdym to samo.

Bardziej szukać w nieprawidłowośći w Cisnieniu wody czy raczej napięcia i instalacji elektrycznej ?

Co robić ? :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme