Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smart TV do wszystkiego - cena do 2000zł

miques 29 Sie 2015 10:58 390 1
  • #1 29 Sie 2015 10:58
    miques
    Poziom 2  

Witam,

Planuje zakup telewizora ze smart tv. Ma on służyć zarówno do oglądania telewizji (~4h dziennie), jak i do grania na konsoli - na początek PS3, bądź XBox 360, w przyszłości możliwa zmiana na PS4 oraz podłączania laptopa.
    Co do TV - ze względu na jego przeznaczenie - oczekuje małego input laga, przyzwoitej czerni oraz płynnego działania np: przy przełączaniu kanałów.
    Odległość od TV to około 2-3m, czyli przydałoby się 40-42 cale, kwota jaką mogę przeznaczyć to do 2 tyś.
    Na początek zainteresował mnie Toshiba 40L5435DG, jednakże trudno go już teraz dostać, więc postanowiłem podwyższyć kwotę i mieć ew możliwość wzięcia czegoś na raty w stacjonarnym sklepie.

Fajnym bajerem byłaby możliwość odpalenia weeb.tv na smarcie, bo nie wiem czy będzie możliwość zainstalowania anteny w mieszkaniu. Nie jest to jednak warunek konieczny w TV

Proszę o wasze propozycje w oparciu o przedstawione przeze mnie kryteria :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 15-20m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? różnie
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku telewizora
    7. Jaki masz obecnie telewizor? stare pudło panasonica
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? smart tv, ew. możliwość odpalenia weeb.tv
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? tv naziemna bądź dekoder (najprawdopodobniej nc+ bądź netia)
    10 .Jakie urządzenia? PS3, bądź XBox 360, w przyszłości możliwa zmiana na PS4 oraz laptop
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6h dziennie
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, dokument, przyrodnicze, filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? zapewne głownie Fifa na konsoli, jakieś GTA itp.
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 40-42 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? słaba czerń, wolne przełączanie kanałów
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2000zł, najlepiej sklep stacjonarny ze względu na to, że chce wziąć go na raty (najlepiej 0%)
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? brak potrzeby

• #2 30 Sie 2015 00:26
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

W tym właśnie problem że modele z matrycą natywną 100Hz są bardzo trudno dostępne.
    Sprawdź proszę Philipsa 42PFS7509, Panasonica 42AS650, Philipsa 42PFS7109.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/120058...e-test-czyli-jakosc-pojechala-na-wakacje.html
    Nowych modeli Panasonica nie polecam bo grają słabo.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme