Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv do salonu co wybrac 50-55 cali matryca 100hz

FadOo 15 Wrz 2015 09:35 1572 5
  • #1 15 Wrz 2015 09:35
    FadOo
    Poziom 2  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
    4,5x4,5

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
    3,5 m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
    3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
    wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
    stac

6. Jak słońce świeci w pokoju?
    ze wszytkich stron

7. Jaki masz obecnie telewizor?
    stary i maly :)

8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
    smart tv

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?
    narazie telewizja naziemna w przyszlosci cos satelitarnego

10 .Jakie urządzenia?
    w sumie nic

11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?
    4
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
    bez roznicy
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
    sport
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie?
    tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
    1 godzina
    16. Preferencje co do marki? bez roznicy
    17. Preferencje co do wielkości?
    50 - 55
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    smurzenie ekranu
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
    wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
    3700
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne
    jeszzce nie wiem

Witam planuje zakup telewizora skupie sie chyba na 50 calach bo w kwocie 3700 zl 55 nie znajde. Chciałbym na matrycy 100 HZ

Przyznam sie ze od jakiegos czasu czytam o tv i interesuje mnie kilka modeli i tak

1.Czy te 50 cali przy odlegosci 3,5m bedzie mało

2.Z marki Sony interesuje mnie kdl 50w755c Bez 3d badz jego odpowiednikz 3d 805c , 809c . Gosciu w sklepie mówil, ze juz jest przegladarka w tym androidzie i podobno ma flesha ?.

2.Widze ze na forum polecacie Philips 50PFH6550 na plus to pilot, ambilight android, jednak nie mam przekonania do marki jak to teraz z tym philipsem

3.Jezeli wybierac z tych dwóch narazie to philips czy 805c jak wyglada szybkosc dzialania tv strony internetowe i android czy sony ma wiecej ramu, lepszy procesor czy chodza podobnie. Obraz w tych tv jest podobnej jakosci ?

4.Ogladalem telewizory samsunga na Tizenie jednak tam trudno w tym roku o matryce 100hz, w jednym sklepie sie dowiedziałem ze 48ju6400 z 900 pqi jest juz 100hz, a po telefonie do samsung store otrzymałem info ze dopiero model 6800 nano crystal ma 100hz a to juz przekracza moje mozliwosci finansowe.CZy tak naprawde warto sie pakowac w tizena, niby obsluguje tylko smart telefony z samsunga.

Wiec co do samsunga to od jakiego medelu jest te 100 hz. Musze przyznac ze 48JU6400 z 4k kolory i obraz ma naprawde żyleta :) tylko te 48 cali;/

5. No i na koniec modele lg ale widze ze w tym roku jakis chaos duzo modeli pod róznymi oznaczeniami, mnie zainteresował 49uf7787 jaka tu jest matryca i czy warto pakowac sie w web os

Ogolnie te modele mnie zainteresowały, najbliższy sercu jest sony jednak obraz jest co prawda bardzo szczegółowy jendak male nasycenie kolorow tak mi sie w sklepie wydawało

Ewentualnie cos innego proponujecie ?

takze prosze o podpowiedz w moim temacie dzieki

• #2 15 Wrz 2015 09:58
    rastafara
    Poziom 17  

Flash od jakiegoś czasu już nie jest wypuszczamy na Androida, skończyło się chyba na wersji 11 teoretycznie pobierzesz ja z nieoficjalnej strony i będzie działało. Ale pozostawia wiele do życzenia. Tak jak proponowalem wczoraj proponuje abyś kupił sobie telewizor jaki tylko Cię interesuje a SMARTA zrobił że zwykłej przystawki podpinanej pod HDMI i osobiście jako system operacyjny polecam WINDOWS. Może moja opinia się przyda.

• #3 15 Wrz 2015 17:29
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To przekonaj się, że Philips 50PFH 6550 gra extra - poczytaj wpisy na HDTV .com.pl tych co kupili. Model i z ANdroidem i z Ambilightem.

• #4 15 Wrz 2015 17:37
    pawelik2013
    Poziom 9  

Polecam tak samo to rozwiązanie. Może być też przystawka na androidzie ale max wersja kitkat. To ostatni android co ma flash. Ma sie praktycznie smartfona w telewizorze bez funkcji dzwonienia :) . Reszta jest taka sama tylko większy monitor. Można podpiąć myszke ,klawiaturę . Używam właśnie takiego boxa. Jestem bardzo zadowolony. A jesli będzie windows to juz całkiem mamy bajer :)

• #5 15 Wrz 2015 17:58
    FadOo
    Poziom 2  

To panowie rozumiem ze ten philips to teraz najlepszy stosunek cena jakosc. Czy warto doplacac do sony 805c czy system chodzi szybciej ma więcej ramu. ?

• #6 16 Wrz 2015 14:55
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme