Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jamo fc 6000 wymiana głośników

eryk1985 21 Paź 2015 01:00 669 1
  • #1 21 Paź 2015 01:00
    eryk1985
    Poziom 8  

Witam, wpadły mi w ręce bardzo ładne kolumny oczywiście wizualnie bo technicznie to już inna bajka - z trudem udało się z 2 kolumn złożyć jedną działającą więc ogólnie głośniki lecą na półkę a w ich miejsce chciałbym wstawić coś innego. Stawiam raczej na stx i tak ze względu na istniejące już otwory w obudowie były by to: T.10.200.8.MC, M.10.80.8.MC, W.20.120.8.MC czy to dobre zestawienie? teraz kolejna sprawa to zwrotnice - czytałem ze ktoś na forum odpłatnie wykonuje takowe - jeśli tak to proszę o kontakt na pw.
    pozdrawiam

• #2 21 Paź 2015 16:25
    eryk1985
    Poziom 8  

zaopatrzyłem się już w głośniki ale jednak padło na tonsil-a (ze względu na to ze miałem nowe dwa gdm 10/80/8ohm oraz sztukę gdn 20/80/8ohm, dokupiłem drugiego gdn-a i wysokie tony gdwk 7/50/8ohm) brakuje mi tylko zwrotnic - pomoże ktoś w doradztwie ew. wykonaniu?

poniżej specyfikacja tych głośników oraz przykładowy schemat zwrotnicy który znalazłem na forum, jest on jednak inny z uwagi na inny głośnik wysokotonowy. Czy ktoś mógłby mi doradzić czy ten schemat można zastosować bez przerobienia? a może cos trzeba przerobić i będzie sie nadawał. Niestety nie mam ani sprzętu ani wiedzy ani czasu aby samemu się tym zajmować bo to nie moja dziedzina.
    proszę o pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME