Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SB-CD320 jakie głosniki

Kamilg7 23 Paź 2015 22:17 513 6
  • #1 23 Paź 2015 22:17
    Kamilg7
    Poziom 11  

Witam,mam problem z głośńikami Technics SB-CD320 wysoko tonowe jak i średnio tonowe nie grają moje pytanie to takie jakie maja wymiary lub jakie zamienniki można było by tam wstawić?

• #2 25 Paź 2015 22:48
    Sanjose
    Poziom 25  

A oryginalnych głośników nie da się naprawić?
    Jeżeli dobry serwis to przewinięcie uszkodzonej cewki nie powinno być problemem.
    Jesteś pewny, że to przetworniki są uszkodzone?

• #3 31 Paź 2015 20:55
    Kamilg7
    Poziom 11  

Srednio tonowe juz wymieniłem i grają sredio tonowe podpinalem pod wysoko tonowe tez grają wiec zostały jeszcze tylko wysoko tonowe wiec mnie sie wydaje ze przetworniki sa ok 👌 mam tez taki pomysl czy by nie dopasowac jakichś syczków samochodowych, z czasem bym tez chcial od razu wymienić nisko tonowe na GDN 20/80 czy to wszystko by sie tak dalo?

• #4 01 Lis 2015 17:59
    Sanjose
    Poziom 25  

Po zabiegach które planujesz te głośniki nie zagrają tak jak w oryginale.
    W przypadku kolumn gdzie przetworniki są dedykowane w grę wchodzi tylko naprawa oryginalnego głośnika. Każdy lepszy serwis który oferuje naprawę głośników powinien dać radę to zrobić.

• #5 01 Lis 2015 20:49
    Kamilg7
    Poziom 11  

Stare głośniki i tak sa nędzne pod technicsem su-vx500 a z tymi naprawami to różnie bywa ja sam szukam juz 5 lat kogoś kto naprawi unitre ws 304 s ,i w moim miescie brak chętnych mówią ze to jest bardzo czasochlonne i Malo da sie zarobic .

• Pomocny post
    #6 01 Lis 2015 23:45
    Sanjose
    Poziom 25  

Jeśli w tych kolumnach jest zwrotnica, to trzeba ją będzie dostosować do nowych głośników, jest to bardzo kosztowny i czasochłonny zabieg.
    Dlatego proponowałem naprawę oryginalnych głośników.
    Jeśli kolumny słabo grają, to sprzedać i kupić coś lepszego.

• #7 02 Lis 2015 00:47
    Kamilg7
    Poziom 11  

Wiec lepiej kupic inne:)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME