Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor kupić do 3000zł?

Maniasekk 11 Lis 2015 21:56 1305 15
  • #1 11 Lis 2015 21:56
    Maniasekk
    Poziom 2  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
    25mkw
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
    ~2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
    2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
    Siedzimy na wprost lecz czasem też lekko z boku
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
    Tv stoi na stoliku
    6. Jak słońce świeci w pokoju?
    Z prawej strony tylko z rana
    7. Jaki masz obecnie telewizor?
    LCD PHILIPS PFL5028/k Telewizor miał problemy z uruchamianiem i podczas podłączania konsoli lub laptopa kablem HDMI przekłamywał kolory po rozbłysku na ekranie wracał do normalnych kolorów i nie jestem już przekonany co do tej marki.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
    smart tv, płynnie działał mój PHLILIPS strasznie zamulał, bardzo dobry obraz, żadnych tzw. artefaktów.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?
    obecnie dvb-t
    10 .Jakie urządzenia?
    Soundbar YAMAHA YAS-103, PS4
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?
    6
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
    obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
    programy tv naziemnej, seriale w jakości 1080p/720p, sport
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie?
    nie za wiele
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
    50-70%
    16. Preferencje co do marki?
    wolał bym nie brać PHILIPSA ale Ambilight był super.
    17. Preferencje co do wielkości?
    45-50cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    zamulanie, słaba jakość obrazu i duży input lag.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
    wieczór
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
    ok. 3000zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?
    nie musi mieć 3D

• #2 11 Lis 2015 23:59
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Nowe modele Philipsa grają bez zarzutów.
    Słabo one grają u tych co ich nie mają a nawet nie widzieli je na oczy.
    Tym bardziej że masz model na matrycy natywnej 100Hz z Androidem, Kodi, MxPlayer.
    Czyli masz dostęp gratis do dziesiątków tysięcy najnowszych filmów po polsku .
    Masz dostęp do koncertów , bajek czy telewizji z całego świata.
    Ambilight jest potrójny.

Masz jeszcze :
    Sony 50W809
    Thomson 49UA7706
    Hitachi 49HGW69
    Sharp 49CFE 7452

• #3 14 Lis 2015 10:02
    Maniasekk
    Poziom 2  

Panie LOCOLOCO proszę nie wciskać kitu odnośnie telewizorów PHILIPS już mi raz Pan doradził telewizor tej marki i gdybym nie wykupił dodatkowego ubezpieczenia to musiał bym znowu wydać pieniądze na nowy telewizor!!!! serdecznie nie polecam pomocy tego Pana.

• #4 14 Lis 2015 11:49
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Nie złe głupoty opowiadasz. Co ma dodatkowe ubezpieczenie do jakości telewizora.
    Co, jak ubezpieczyłeś to telewizor Ci się poprawił.
    Różne głupoty czytałem ale takich jeszcze nie.

Narobiło się hejterów , ciekawe skąd ?
    Nowe telewizory Philipsa - jak już opisało kilka osób które je mają faktycznie - na tym portalu - grają bardzo dobrze!

• #5 14 Lis 2015 12:00
    vigo
    Poziom 20  

Trochę obiektywności by się przydało. Poczytaj na forach, ilu użytkowników ma problemy z Philipsami. Naprawdę tego nie zauważasz, czy nie chcesz zauważyć? Albo jesteś wielkim szczęściarzem i dostajesz modele idealne, albo coś jest tu nie tak...

• #6 14 Lis 2015 12:04
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Widziałeś nowe telewizory Phiilipsa ?
    Testowałeś je ?
    Sprawdzałeś czy się zawieszają ?
    Jakich narzędzi używałeś ?

• #7 14 Lis 2015 12:13
    vigo
    Poziom 20  

Na szczęście nie mam Philipsa i nie chcę mieć. Ale to nie ja napisałem ponad 100 stron narzekań na serię 6500 na innym forum...

• #8 14 Lis 2015 12:30
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Na szczęście go tak samo jak inni nie widziałeś i przyłączasz się do tych co nie widzieli a wiedzą ! Hejterzy to ludzie którzy nie widzieli ale zawsze lepiej wiedzą od tych co widzieli i mają u siebie w domu telewizory.
    Philips teka sama firma jak inne.
    Uprzedzenia się wzięły wyłącznie po zmianie właściciela finansowego firmy - bo ośrodki badawcze są te same i pracują w nich Ci sami inżynierowie.
    Philips wyprodukował 12.000.000 telewizorów.
    A ile masz tych wpisów użytkowników ?
    Zakładając że hejeterów jest więcej niż użytkowników i na okrągło odgrzewają śmierdzące kotlety.

Zapytam jeszcze raz:
    Widziałeś nowe telewizory Phiilipsa ?
    Testowałeś je ?
    Sprawdzałeś czy się zawieszają ?
    Jakich narzędzi używałeś ?

Co możesz powiedzieć o nowych modelach Philipsa, Sharpa, Panasonica, Hitachi , Thomsona ?

• #9 14 Lis 2015 13:05
    vigo
    Poziom 20  

Naprawdę uważasz, że te problemy opisywane przez użytkowników, to tylko hejt? Po co? Są zatrudniani przez Sony, Panasonica żeby oczerniać Philipsa? Naprawdę tak myślisz?
    Wystarczy przeglądnąć branżowe fora, by szybko się przekonać, że w Twoich wypowiedziach na temat Philipsów bryluje : "super", "ekstra" Ideał??? Oczywiście żadnej wzmianki o problemach.
    Nie twierdzę, że inne TV są lepsze, bo tez mają swoje problemy, ale tak samo jest z Philipsem.
    Chodzi mi tylko i aż o OBIEKTYWIZM !

• #10 14 Lis 2015 14:58
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Oczywiście, że nie tylko. Zgadzam się w 100%
    Spójrz na ten wątek, spójrz na tytuł i na treść.
    Nie piszesz nic w temacie . Na innym portalu dostałbyś bana już dawna i ja pewnie też.
    Kończę of top i przepraszam ze inni musieli czytać moje nie na temat wypociny.

• #11 15 Lis 2015 11:02
    Maniasekk
    Poziom 2  

LOCOLOCO napisał:
    Nie złe głupoty opowiadasz. Co ma dodatkowe ubezpieczenie do jakości telewizora.
    Co, jak ubezpieczyłeś to telewizor Ci się poprawił.
    Różne głupoty czytałem ale takich jeszcze nie.

Narobiło się hejterów , ciekawe skąd ?
    Nowe telewizory Philipsa - jak już opisało kilka osób które je mają faktycznie - na tym portalu - grają bardzo dobrze!

Nie, dodatkowe ubezpieczenie nie poprawiło jego jakości tylko pozwoliło mi na zwrot telewizora i odzyskanie pieniędzy ale widzę, że Pan LOCOLOCO chyba nie rozumie co się piszę na tym forum.

• #13 18 Lis 2015 19:49
    Maniasekk
    Poziom 2  

LOCOLOCO napisał:
    Przecież zawsze masz takie prawo.

Nie, nie mam takiego prawa po okresie 2 lat proszę Pana. Telewizor żył swoim własnym życiem a firma zrobiła wszystko żeby skończył się okres gwarancji i zostawić mnie z problemem.

• #14 20 Lis 2015 10:36
    Solidworks777
    Poziom 1  

Maniasekk napisał:
    Panie LOCOLOCO proszę nie wciskać kitu odnośnie telewizorów PHILIPS już mi raz Pan doradził telewizor tej marki i gdybym nie wykupił dodatkowego ubezpieczenia to musiał bym znowu wydać pieniądze na nowy telewizor!!!! serdecznie nie polecam pomocy tego Pana.

Dokładnie.

Najzabawniejsze było jak Kiki z forum hdtv.com.pl znany tutaj jako LOCOLOCO z napisał:

Cytat:
    U mnie Philips też nie gubi ustawień. Być może niektórzy kupują modele tańsze po refreshingu.

Faktycznie, sporo ludzi kupiło nowy telewizor min:. w euro RTV za 3400 zł. To z pewnością był ten tańszy model po refreshingu :D Pieprzysz jak potłuczony... Pomijam już fakt, że te same modele TV jakoś dziwnie krótko potem spadły z ceną do 2990zł... Usterki natomiast ludzie zgłaszają bo im się nudzi, a opinie wyrażają, bo uwielbiają trolować w necie Jeśli już o tym mowa, to mam wrażenie, że większość tych telewizorów jest po refreshingu, gdyż ludzi z podobnymi problemami jest od groma...

Gdybym tak jak Ty pisał wielbiące pod niebiosa wiersze na fanpage Philips TV (tak... widziałem je), mając zapewne z tego korzyść, zachowywałbym się pewnie podobnie do Ciebie. No może bez tych wierszy, gdyż to już gruba przesada. Na dodatek by mnie dekonspirowały jako "człowieka Philipsa" Nawet jeśli Ci naprawdę nie gubi ustawień i naprawdę posiadasz telewizor Philipsa w domu, to wybacz, ale akurat Tobie nie uwierzę w nic... Jestem tutaj moment na hdtv com pl , i nie musiałem czytać zarzutów innych Użytkowników, co do Twojej osoby, żeby się przekonać, że masz bardzo ciężkie parcie na Philipsa. Tylko nie usuwaj wpisu, jak to ma miejsce na fanpage Philips TV :D Jak to również robisz na forum hdtv.com.pl niewygodne posty dla ciebie kasujesz. Polecam temat "Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015" tnij*at/62603 zamiast * wpisać . Od 30 strony do końca. Sami zobaczcie jaki philips to naprawdę beznadziejny tv z tym oprogramowaniem

A tak, żeby się ludzie dowiedzieli i uważali na tego LOCOLOCO aka Kiki Na forum hdtv.com.pl philips jest polecany bo to "sklepowe" forum, gdzie prym wiedzie nie kto inny jak Kiki, ktory prowadzi sklep. Poleca to co sprzedaje. Dlaczego? bo ma na tym większą marże. Testuje bez jakichkolwiek pomiarów czerni czy równomiernego podświetlenia czy też profesjonalnej kalibracji. Jedynie co to pomiar poboru prąd lubi ew. laga. Na innych forach ludzie są bardzo "zadowoleni" z tych sprzętów jak i "kalibracji" przy zakupie :D

LOCOLOCO napisał:

Kończę of top i przepraszam ze inni musieli czytać moje nie na temat wypociny.

Wypociny to ty tworzysz,
    crtl + c, ctrl + v / kopiuj wklej. W każym wątku i polecasz tego philipsa. Trzeba ludzi ostrzegać i bede to robił. Nie jesteś w ogóle obiektywny, byle po trupach, byle hajs się zgadzał.

Do Twoich potrzeb :
    - Sony 55W755
    - Philips 55PFT 6510 Z ambilightem i ANdroidem, Kodi
    - Samsung 55 H 6400
    - Hitachi 55HZT66
    - Thomson 55UA 7706
    - Toshiba 55L7453
    Oczywiście z kalibracją gratis.

Moderowany przez Mirek Z.:

Blokada - kolejne konto użytkownika chreasy1, któremu też je blokuję.

• #15 20 Lis 2015 19:18
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Strasznie się oplułeś ...
    Nigdy nie ukrywaliśmy i nie ukrywamy że mamy sklepy i działamy na Hdtv.com.pl
    Polecamy wszystkie marki, ale głownie te które spełniają oczekiwania.
    Dziś nie jest żaden problem sprzedawać co się chce.
    Ale plucie że tam gdzie jest największa marża jest zwykłym pluciem na oślep.
    Do Twoich potrzeb :
    - Sony 55W755
    - Philips 55PFT 6510 Z ambilightem i ANdroidem, Kodi
    - Samsung 55 H 6400
    - Hitachi 55HZT66
    - Thomson 55UA 7706
    - Toshiba 55L7453
    Tu są wymieniane modele do realizacji wątku
    Jest siedem firm i choćbyś się uślinił po pas to te modele spełniają oczekiwania.

Faktycznie nie wymieniony jest Sharp
    I Sharpa też polecamy 55CFE6242

Philipsa nie widziałeś na oczy, więc możesz tylko być zwykłym cienkim hejterem.
    Bo żeby uczciwie pisać musiałbyś go chociaż dotykać wzrokiem , nie mówiąc o testowaniu. Ale jesteś cienias więc nie masz dostępu i piszesz tylko to co możesz poczytać . Nie widziałem a wiem.
    Nie potrzebuję Twojej wiary , możesz kierować gdzie chcesz.

Philips PFH 6550 działa rewelacyjnie.
    Za chwilę będzie jedynie na zapisy w Polsce, bo zapotrzebowanie jest pięciokrotnie większe niż możliwości produkcyjne - co można sprawdzić w Philipsie.

I żadne Twoje wypociny, hejterowanie tego nie zmieni.
    Ludzie kupują to co chcą kupić i możesz im naskoczyć.
    https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY
    To Twoja lektura obowiązkowa...

Kalibracja jest gratis i też możesz im naskoczyć ... ha ha
    Cytując "wieszcza"

........................................................................................
    K: A gdzie mogę im skoczyć?
    M: [Zniesmaczony ignorancją klienta] No Jasiu, powiedz Panu.
    J: Oni mogą Panu majstrowi skoczyć tam, gdzie Pan może Pana majstra w dupę pocałować. Dobrze?
    M: Tak jest. Z tym że, Jasiu, jeżeli używasz zwrotu: „Pan może Pana majstra ... pocałować”, zawsze zostawiaj takie niedomówienie. Więcej inteligientnie. [Do klienta] No pisz Pan to zażalenie i nie bądź Pan rura.
    .........................................................................................

• #16 20 Lis 2015 20:04
    Mirek Z.
    Moderator

Temat zamykam - intencje jego założenia były co najmniej dziwne.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme