Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy telewizor do 2000zł. Tym więcej czytam tym mniej wiem o co chodzi!

kowal-jr 16 Gru 2015 20:37 594 1
  • #1 16 Gru 2015 20:37
    kowal-jr
    Poziom 3  

Witam wszystkich planuje zakup telewizora do 2 tys i tym więcej czytam to bardziej się gubię w tym.
    1.Ogólnie to chodzi mi telewizor do pokoju z jak najlepszymi parametrami obrazu reszta jest nie ważna
    2.Mam zamiar oglądać telewizor z odległości 4-5 metrów i bardziej na prost niego i wydaje mi się że 42 cale będzie ok
    3.Nie musi być funkcja smart ponieważ chce podłączyć do niego PS3 oraz PC wiec to będzie mi zbędę. (rozumiem że jak sobie skołuje np film w fullHD i puszcze go na kompie to na telewizorze będzie ok jak będzie podłączony kablem hdmi?)
    4. Telewizor planuje zawiesić na regulowanym stelażu do ściany.
    5. Wiele sklepów oferuje za dopłatą przedłużenie gwarancji do 5 lat czy jest to opłacalne czy po 5 latach telewizor siądzie na amen i to tylko taki chwyt?
    6. Od czasu do czasu planuje na nim pograć ale to sporadycznie bo czasu za bardzo nie ma
    7. Telewizor myślę że w większości czasu będzie oglądany wieczorem a w dniu jest możliwość zasłonięcia okien
    8. Głównym źródłem filmów będzie internet (filmy online np z portalu cda) oraz naziemna telewizja cyfrowa to też fajnie gdyby był wbudowany tuner dvb
    9. Funkcja 3D nie wiem czy jest mi potrzebna ponieważ mało jest filmów (chyba) 3d po Polsku więc to wydaje mi się zbędne i w sumie jak mam chęć oglądać 3D to ide do kina hehe
    To było by chyba na tyle proszę poradzie mi coś bo ja mam taki mętlik w głowie że szok a nie chce iść do sklepu aby sprzedawca naciągnoł mnie na jakiś badziew wychwalając go pod niebiosy

• #2 17 Gru 2015 22:55
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Najlepszy ale w klasie cena do jakości.
    Jeśli z takiej odległości to najmniej 48":
    - Toshiba 48L5435
    - Philips 48PFH4100
    - Hitachi 49HBT62

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme