Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 40" bez 3D do 2000pln

fajozo 26 Gru 2015 21:24 783 4
  • #1 26 Gru 2015 21:24
    fajozo
    Poziom 2  

Witam, szukam dla rodziców TV 40" do ok 2kpln bez 3D z jak najlepszym obrazem.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 19m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2 - 2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Siedzimy tak i tak.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku może świecić na tv
    7. Jaki masz obecnie telewizor? jakiś stary lcd LG 32"
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? tv musi łączyć się przez Wi-Fi z netem, smart TV, jak najlepsza jakość ekranu i dźwięku, możliwość nagrywania
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Cyfrowa kablówka
    10 .Jakie urządzenia? Usb, mozliwość podłączenia dysku
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-5godz
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak preferencji
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? wszystkie rodzaje, film, serial, sport, rozrywka
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tylko smart tv
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? brak upodobań
    17. Preferencje co do wielkości? 40 cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? kiepska jakość obrazu lub dźwięku, słabo działające smart tv
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? więcej wieczorem
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? do 2000 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - nie musi mieć

Musi być 40 cali ze względu na to, że we wnęce w meblach nic większego się nie zmieści. Tutaj na odpowiedź na podobny post widzałem, że ktoś proponował Samsunga UE40J6200. Pytanie, czy można znależć obecnie jeszcze coś o podobnych parametrach albo lepszego np. Philipsa, Sony lub LG, czy lepiej pozostać przy tym Samsungu? Sam posiadam ok. 3-letniego 40" Samsunga 6800. W sumie jestem z niego zadowolony, chociaż Smart TV już trochę archaiczne i czasami się już zwiesza, ale poza tym to jestem zadowolony.

• #2 28 Gru 2015 14:06
    Mariano11
    Poziom 26  

Philips 40PFH5500 - bardzo dobra cena w siecówkach, plus do tego Android jako system operacyjny. Warto nad nim pomysleć.

• #4 28 Gru 2015 22:29
    fajozo
    Poziom 2  

Kupiłem już Samsunga H6400, bo akurat nie znalazłem J6200. Niestety odpowiedzi dotarły za póżno i już je zobaczyłem po zakupie. Ale i tak w tych sklepach w których byłem jakoś Philipsa za bardzo nie widziałem. Tak że już musi być ten Samsung, w sumie myślę, że i tak w miarę dobry tv to jest i powinien rodzicom wystarczyć (pewnie nawet lepszy od tego mojego E6800), zastanawiałem się jaka jest różnica pomiędzy nim a J6200 oprócz innego Smart i tego że ma 3D a tamten nie ma (w sumie 3D nieistotne bo i tak pewnie nie będzie używane a okulary można sprzedać). Jakby ktoś się orientował to proszę o odpowiedź.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme