Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

jak rozebrac drzwi pasażera w VW Golf IV ??

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Car Exploitation -> Car Archive -> jak rozebrac drzwi pasażera w VW Golf IV ??
Author
Poziom 20
Poziom 20

Post#1 Post from the author of the topic 15 Jun 2005 22:42   

od kierowcy, gdzie raczka jest płaska (jest z klawiszami do szyb elektrycznych i do centralnego zamka) udalo mi sie odczepic bez polamani i uszkodzenia plastików Wink
od pasazera raczka jest pod skosem. Na niej jest zaslepk, probowalem ja podwadzic, ale tylko pomerdałem plastik ;-( nie udalo mi sie.
Wczesniej robilem to w passat B5 i podwadzenie bylo prostrze - był to czarny plastik. W Golfie jest taka imitacja drzewa (nie naklejki) - jest to wersja GTI Exclu. Czy jest jakies miejsce w ktorym nalezy to podwadzic?

pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 15 Jun 2005 22:42   

Back to top

jacek528
Poziom 18
Poziom 18

Post#2 22 Jun 2005 22:36   

Witaj
to prawda, że nie łatwo jest to podważyć ale może spróbuj jakimś platikiem. Ja użyłem do tego opakoania od kasety magnetofonowej.
Pozdrawiam
Jacek

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Car Exploitation -> Car Archive -> jak rozebrac drzwi pasażera w VW Golf IV ??
Page 1 of 1
Similar topics
GOLF BKC 1.9 - Sterowanie drzwi pasażera błąd i niedziałająca szyba pasażera (5)
Golf 3 naderwane/opadniete drzwi pasażera (3)
GOLF IV - Drzwi pasażera dziwne objawy (8)
Golf 4 - Centralny zamyka tylko drzwi pasażera (4)
VW Golf 3 2,0 GTI 3-drzwi Problem z Elektryką Szyby Pasażera (4)
VW GOLF IV Centralny Zamek nie otwiera drzwi pasażera (18)
Skoda Felicia 98r. - Woda na uszczelce drzwi od strony pasażera, przód, jak usu (23)
S80 IIgen 2007 D5 - Jak dobrać się do mechaniki prawych przednich drzwi pasażera (2)
VW Golf 4 i VAG - jak aktywować poduszkę pasażera? (2)
golf III moduł sterowania jak rozebrac i naprawić usterkę ?? (7)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl topic RSS feed