Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LED LIN 32LHD1510 - co to za wynalazek?

magazynn 23 Sty 2016 21:12 11958 24
  • #1 23 Sty 2016 21:12
    magazynn
    Poziom 9  

Panowie.

Co to jest ta "marka" LIN?
    Skąd to to jest, co to to jest?
    Nigdzie nie mogę znaleźć ani ogólnej informacji, ani konkretnych faktów.
    Chodzi mi o najtańszy aktualnie TV w Polsce: LIN 32LHD1510
    Wszyscy go sprzedają, nikt nic nie wie.

• #3 24 Sty 2016 09:56
    magazynn
    Poziom 9  

Dzisiaj stare ugruntowane marki nie są już synonimem jakości i nie są jej gwarantem. Wszystko tanio i byle sprzedać.
    20 lat temu nikt nie kupował Hyundai'a, a dzisiaj?
    Może LIN 32LHD1510 ma lepsze podzespoły od LG czy Samsunga?
    Stąd pytanie.

• #4 24 Sty 2016 10:21
    dasej
    Poziom 28  

Myślę że tak nie jest.

Stare marki nadal są niezawodne. Wolniej wprowadzają nowiki technologiczne.
    Jak już trafiają do nowego modelu to raczej działają dobrze.

W markach "tygrysach" jest sporo błędów, które występują i są bardzo "upierdliwe".
    To my klienci do tego doprowadzamy szukając wiecznie w sklepach TV z największą liczbą gadżetów, z których i tak potem nie korzystamy ( ale zapłaciliśmy ) .

Francuscy klienci żądają już 5 letniej gwarancji na sprzęt RTV i AGD.
    Rząd pracuje na wprowadzeniem odpowiednich przepisów.

A niemieckie auta?

My Polacy jako społeczeństwo trochę dziwnie myślimy.
    Kupujemy wszystko na pokaz, aby się popisać przed rodziną, znajomymi i sąsiadami.
    Mało który z nich wie co kupił i za co zapłacił.

• #5 24 Sty 2016 10:29
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #6 24 Sty 2016 11:08
    dasej
    Poziom 28  

@LOCOLOCO

Gdybyś miał kontakt z kilkoma tysiącami przeciętnych klientów używających TV.
    To byś wiedział o czym piszę. Trzech na 1000 przed zakupem TV szuka informacji jaki
    kupić TV do swojej kablówki. Reszta słuch się sprzedawców i w ogólnym rozrachunku
    TV służy mu jako monitor z wejściem HDMI.

Widziałem TV który miał tylko DVB-T a głowica miała tylko zakres UHF. ( marka nieznana )
    Ty patrzysz tylko na ludzi którzy szukają czegoś więcej i nie dają się reklamom TV.

• #7 18 Lut 2016 20:58
    PanRatio
    Poziom 9  

Sam szukam informacji na temat tego telewizora. Do jutra można go kupić w znanym sklepie RTV EURO AGD za zaledwie 696 zł i w dodatku na raty 20x0% :D
    Niestety ta firma nie ma żadnej strony internetowej, nie ma żadnej informacji o sieci serwisów. Nie ma żadnej informacji na temat aktualizacji firmware...

Zależy mi bardzo na tanim telewizorze z DVB-C, który obsłuży CI+ z kablówki UPC i to w zasadzie tyle. Nie mogę się jednak doszukać informacji, czy ten telewizor ma CI, czy CI+. Czy jeżeli ma CI, to obsłuży kartę z UPC?

Jutro się zastanowię i może zaryzykuję kupując "to coś".

• #8 18 Lut 2016 21:24
    Svetherus
    Poziom 28  

Ale po co. Szczerze. To już lepiej coś od aliexpress kup.

• #9 18 Lut 2016 21:56
    PanRatio
    Poziom 9  

Tylko kupując w Polsce mam 24 miesiące rękojmi.

• #10 18 Lut 2016 22:13
    Svetherus
    Poziom 28  

mhm. Zwłaszcza jak firma zniknie.

• #11 18 Lut 2016 22:26
    2712865
    Usunięty  
  • #12 18 Lut 2016 22:28
    PanRatio
    Poziom 9  

Za rękojmię odpowiada sklep, nie producent.

• #13 13 Maj 2016 15:23
    dominikkkk
    Poziom 1  

telewizor importuje firma Action S.A. czyli wlaściciel m.in. marki ActiveJet

• #14 11 Cze 2016 16:46
    skate18x
    Poziom 8  

kupilem ten telewizor i jest super. jakosc obrazu jak w samsungu bo to te same matryce. co do jakosci wykonania nie mam zastrzezen gwarancja 2 lata. jakosc w stosunku do ceny jest rewelacyjna. polecam

• #15 11 Cze 2016 16:52
    PanRatio
    Poziom 9  

Teraz widzę, że cena tego telewizora spadła do 599 zł z darmową wysyłką, więc można go kupić, przetestować i ewentualnie odesłać w ciągu 14 dni. Sam teraz szukam TV do konsoli do gier. Taniej już chyba nowego TV 32" nie da się zakupić :D

• #16 11 Cze 2016 17:02
    skate18x
    Poziom 8  

ja dzis znalazlem na allegro z darmowa wysylka za 579 zł :)

• #17 11 Cze 2016 17:11
    PanRatio
    Poziom 9  

O dziwo opinie są bardzo pozytywne na temat tego Lina. A jak jest z dźwiękiem?

Pytam, bo kupiłem niedawno Sharpa w Kauflandzie za 1199 zł. Telewizor 43", odtwarza H265 HEVC, ogólnie bajer, ale jakość dźwięku jest tragiczna. Jest gorzej niż źle. Dźwięk dudni, a głosy prezenterów są jakby "z beczki", jakby mówili przez nos. No i telewizor ma duże problemy z obsługą CI+ od UPC, nie jest w pełni zgodny (brak polskich znaków diakrytycznych, problemy z przewodnikiem TV).

• #18 11 Cze 2016 17:25
    Macosmail
    Poziom 32  

Teraz "producentem" TV może być każdy. Wystarczy wpisać sobie na Alibabie czy Aliexpress "TV LCD OEM" aby przekonać się jaki jest wybór sprzętu o praktycznie dowolnych parametrach. Logo jest kwestią umowy.
    Obecnie wiele modeli nawet znanych renomowanych marek pochodzi z firm trzecich. Dokładnie te same modele występują pod różnymi markami.

• #19 11 Cze 2016 17:27
    PanRatio
    Poziom 9  

No ja się właśnie na to nadziałem. Kupiłem Sharpa, który jak się okazało nie jest produkowany przez japońską firmę Sharp, tylko Słowacką UMC.

• #20 13 Cze 2016 17:16
    skate18x
    Poziom 8  

PanRatio napisał:
    O dziwo opinie są bardzo pozytywne na temat tego Lina. A jak jest z dźwiękiem?

Pytam, bo kupiłem niedawno Sharpa w Kauflandzie za 1199 zł. Telewizor 43", odtwarza H265 HEVC, ogólnie bajer, ale jakość dźwięku jest tragiczna. Jest gorzej niż źle. Dźwięk dudni, a głosy prezenterów są jakby "z beczki", jakby mówili przez nos. No i telewizor ma duże problemy z obsługą CI+ od UPC, nie jest w pełni zgodny (brak polskich znaków diakrytycznych, problemy z przewodnikiem TV).

Jakosc dzwieku jest ok. nie spodziewalem sie ze bedzie az tak dobrze

• #21 13 Cze 2016 17:31
    PanRatio
    Poziom 9  

A czy masz możliwość wypróbowania modułu CI+ od UPC z tym telewizorem?

• #23 03 Lip 2016 21:57
    kacpermax
    Poziom 2  

Używam ten telewizor z modułem CI+ od UPC i działa ok.

• #24 05 Lip 2016 17:29
    PanRatio
    Poziom 9  

Tylko, czy testowałeś ten moduł CI+ w całości? To znaczy:

- czy bez problemu instaluje się w telewizorze za pierwszym razem,
    - czy wszędzie są polskie znaki diakrytyczne,
    - czy przewodnik TV bez problemu pokazuje programy na tydzień do przodu?

• #25 05 Lip 2016 19:29
    kacpermax
    Poziom 2  

Zainstalował się za pierwszym razem, przewodnik pokazuje na tydzień do przodu. Polskich znaków nie ma co dosyć denerwuje.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme