Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3.5 drogi z bonusem na discovery prośba o opinie

Easy86 24 Sty 2016 14:48 402 0
  • #1 24 Sty 2016 14:48
    Easy86
    Poziom 2  

Minęło dużo czasu od mojego ostatniego a zarazem pierwszego tematu na tym forum więc witam wszystkich ponownie. Od dłuższego czasu bije się z myślami co do podjęcia prac nad nowymi kolumnami i chciałbym zaczerpnąć opinii i porad forumowiczów. moja pierwsza konstrukcja http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2135466.html
    cieszyła oko i ku mojemu zdziwieniu to wszystko grało... biorąc pod uwagę Wasze zdanie teraz najpierw zapytam a później zrobię:) Chcę zabłysnąć na forum... inspirują mnie konstrukcje Binganta - pełen szacun, jak również styl z jakim tworzone są kolumny przez sonusa. Postawiłem sobie za cel stworzenie kolumn wzorowanych na sonus faber aida. Jeśli chodzi o stolarkę myślę że podołam, w tym czuję się naprawdę mocny i może przy okazji tworzenia takiego potwora podsunąłbym niejednej osobie pomysły na pewne rozwiązania konstrukcyjne od strony stolarki. Gorzej u mnie natomiast z tymi wszystkimi kruczkami odnośnie doboru samych przetworników, nie mówiąc już o zwrotkach. W wielkim skrócie wstępnie:
    Kolumny miałyby być zbudowane na następujących przetwornikach:
    VIFA NE25VTS-04
    Scan-Speak 15M/4624G00
    2x Scan-Speak 22W/4534G00
    Pragnę zaznaczyć tutaj że wybór przetworników nie jest przypadkowy z mojej strony i najważniejsze jest dla mnie czy na 100% są one w stanie ze sobą dobrze współgrać??? Jeśli faktycznie wg. Was gra byłaby warta świeczki na dniach zacznę prace nad projektem skrzynek.
    Aida ma na dole jak to w temacie nazwałem "bonus" :) Na jego miejsce miałby przypaść przetwornik
    Scan-Speak 30W/4558T00
    Zależało by mi jednocześnie żeby wszystkie te przetworniki pracowały w osobnych zamkniętych komorach bez br.
    Proszę o ograniczenie się do odpowiedzi na pytanie odnośnie współpracy tych konkretnych przetworników. Czym to będzie rozpędzone nie wiem jeszcze na 100%, co do pomieszczenia też nic konkretnego nie jestem w stanie podać ponieważ "salonu" jeszcze nie ma. Czemu discovery??? Często spotykam sie tutaj z opiniami " szkoda takich skrzynek na stx" ... może i szkoda chodź ja osobiście nie mam nić do ich przetworników ( stosunek jakości do ceny) Discovery niby budżetowe ale jednak scan speak:) również o wybranym przeze mnie wysokotonowcu czytałem dużo pozytywnych opinii. Zapraszam do dyskusji:)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme