Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor podłączany pod laptopa

unknow00 04 Mar 2016 14:45 426 1
  • #1 04 Mar 2016 14:45
    unknow00
    Poziom 7  

Witam, chciałbym kupić telewizor który będzie podłączony do laptopa przed HDMI.
    Raczej nie zależy mi na telewizji (może przyszłości będzie podłączony jakiś tuner z NC+) Głównie tv będzie używany do gier i oglądania filmów.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20 -25 m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisiec
    6. Jak słońce świeci w pokoju? telewizor zwrócony do okna okno na południe
    7. Jaki masz obecnie telewizor? brak
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? bez żadnych internetów, przeglądarek, tylko ekran
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? laptop przez hdmi
    10 .Jakie urządzenia? laptop
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? kilka godzin w tygodniu
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? możliwe ale poprzez laptop nie tv
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? tak, kilka godzin w tygodniu
    16. Preferencje co do marki? niby brak ale nie chciałbym jakichś mant czy tego typu rzeczy
    17. Preferencje co do wielkości? wydaje mi się że przy tym ustawieniu telewizora 35 - 42
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? internety, przeglądarki i inne smart tv
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? tylko wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? do 1000
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? brak

Kwota 1000 zł wyszła z tego że chciałbym raczej coś używanego. Szkoda mi pieniędzy na telewizor który będzie odpalany tylko do gier i filmów weekendowo.
    Proszę o radę co do modelu i typu którego miałbym szukać jako używki.
    Wiadomo że używki są kilkuletnie dlatego też mi zależy na kupnie takiego modelu który mimo upływu lat nie będzie mocno awaryjny.

• #2 05 Mar 2016 00:50
    TechLOG
    Poziom 18  

Ja mam dość starego MIRAI DTL-632V200 jaki w momencie pojawienia się na rynku zaorał konkurencję jakością obrazu. Dziś tego już nie zrobi mając tylko "HD Ready", ale w trybie HDMI czy Component podłączony pod konsolę lub HTPC obraz ma do dziś taki, że żal go wyrzucać celem zamiany na coś nowoczesnego. No a do tego nie chce się zepsuć. Nigdy nie był naprawiany, matryca mimo upływu lat jak nowa. Pilot się tylko zużył (przyciski) ale okazał się 100% zgodny z Funai, więc elektronika też pewnie zgodna z tym producentem. No ale ma tylko 32 cale.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme