Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działają satelity podłączone do subwoofera TYP TARGA HT5.1AS

nilakas 20 Mar 2016 22:04 723 4
  • #1 20 Mar 2016 22:04
    nilakas
    Poziom 5  

Witam. Zakładam nowy temat, ponieważ dotyczącego mojego problemu nie znalazłem. Otrzymałem niedawno od znajomego subwoofer od kina domowego TYP TARGA HT5.1AS, niestety po podłączeniu satelit (zwykłe głośniki), nie grają. Sprawdzane było, czy głośniki są sprawne - tak, są sprawne. W gnieździe na satelity miernik nie pokazuje żadnego napięcia. Co więc trzeba zrobić?

Nie działają satelity podłączone do subwoofera TYP TARGA HT5.1AS

• #2 20 Mar 2016 22:21
    daro_p
    Poziom 15  

A czy znajomy mówił Ci jak była przeszłość tego urządzenia?. Jeżeli od strony podłączenia sygnału jest wszystko OK to pozostaje jakaś awaria - rozebranie i przeglądnięcie elektroniki, sprawdzenie końcówki mocy :-). Tak na marginesie - napisałeś, że to zestaw 5.1 - ja widzę tu subwoofer i wyjście na 2 głośniki......

Moderowany przez telecaster1951:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• #4 21 Mar 2016 12:52
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

nilakas napisał:
    niestety po podłączeniu satelit (zwykłe głośniki), nie grają.
    Do czego? Do WEJŚCIA (input)??? To jest subwoofer aktywny, ale tylko ze wzmacniaczem do swojego głośnika. Te gniazda głośnikowe to WEJŚCIE sygnału wysokopoziomowego, wykorzystywane gdy wzmacniacz z jakim ma współpracować nie ma wyjścia dedykowanego do suba aktywnego.

Dodano po 1 [minuty]:

daro_p napisał:
    ja widzę tu subwoofer i wyjście na 2 głośniki......
    Wyjście opisane jako INPUT? Polecam zajrzeć do słownika albo tu:
    https://translate.google.pl/#en/pl/input%2Foutput

• #5 21 Mar 2016 21:23
    daro_p
    Poziom 15  

Zwracam honor 😳.... - błędna weryfikacja materiału zdjęciowego z mojej strony.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME