Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

winisd dziwne obliczenie dla skrzyni JBL cs1214

pkpintercity 03 Kwi 2016 22:40 1248 3
  • #1 03 Kwi 2016 22:40
    pkpintercity
    Poziom 13  

Witam mam mały problem z programem winisd. Otóż mam głośnik JBL CS1214 12cali i chcę zbudować dla niego skrzynie basową z BR. Wpisuje wszystkie dane głośnika ze strony producenta i wrzucam do programu. Wychodzi ze dla tego głośnika potrzebna jest skrzynia 200 litrowa. Wymiary tej skrzyni to : szerokość: 63cm wysokość:98 cm bok mniejszy: 39cm bok wiekszy:39cm . Trochę się zdziwilem wiec znalazłem skrzynie z tym samym głośnikiem na znanym portalu aukcyjnym i jej wymiary tam wynoszą długość 55cm szerokość 32 u podstawy a u gory 22cm i wysokość od przodu gdzie jest zamontowany glosnik 37cm a tylna ścianka 38,5cm. Więc teraz mam gwoździa wbitego bo które wymiary są dobre ????. Aha w ogóle to sam program coś nie tak bo mi się często wiesza nie mogę dodać parametrów. Mam do was prośbę czy mógłby mi ktoś zrobić symulacje??. W jakiej obudowie by lepiej grał ten głośnik bo troszkę poczytałem że on niby jest zamulony i lepiej dać go w obudowie zamkniętej jeżeli chodzi o muzykę trance house dance duzo basu lubie jak jest miękki i długi.

• #3 15 Kwi 2016 22:00
    marcin55246
    Poziom 23  

WinISD to tylko symulator, a nie program do obliczania skrzyni.

• #4 13 Lip 2016 21:25
    pkpintercity
    Poziom 13  

znalazlem na stronie producenta wymiary skrzynki , temat zamykam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME