Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor kupić 2009?

brodziatko 01 Sty 2008 15:51 1182 204
  • #1 01 Sty 2008 15:51
    brodziatko
    Poziom 12  

Poprzednie posty.

Witam.
    Nie majac jeszcze forsy na porzadny lcd szukam crtka, ok 29 cali do cyfrowego polsatu i sredniej jakosci dvd.
    Pokoj bardzo duzy, dopiero sie urzadzam, malo mebli, wiec szukam cichego sprzetu, bez buczenia bo niesie sie bardzo. przydalby sie przyzwoity dzwiek oraz mozliwosc podlaczenia kompa przez s-video.
    Raczej 100 Hz. Gabaryty nieistotne, wolalbym srebrny ale nie jest to decydujace.
    Wybor coraz mniejszy, jak chodze po sklepach to wiekszosc modeli to ostatnie sztuki, z wadami.
    Ale jak cos polecicie, to wytrzasne to spod ziemi, jesli tylko to gdzies znalezc mozna.
    Szwagier ma Thomsona juz pare lat, takiego z wysoiej polki i przyznaje ze przyzwoity jest, ale nie do kupienia juz.

Jakie znaczenie maja: Progresywne skanowanie, Cyfrowa redukcja zakłóceń oraz Filtr grzebieniowy ?
    Przeczytalem watek, do Funai nie jestem przekonany, ale jesli nie znajde nic onnego to wezme.
    Cena do 1500 zlotych.

Jaka rozdzielczosc ma zwykly sygnal tv, a jaka dekoder polsatu?
    Zastanawiam sie czy czaem nie wziac taniego hdready, ale boje sie przeskalowywania na 4:2.

Co byscie powiedzili na Philips 26PFL3312 za 1500 zlotych nowka?
    Jaki jest czas reakcji lcd by nie bylo efektu smuzenia w filmach akcji?

• #2 03 Sty 2008 21:18
    largofpns
    Poziom 9  

Witam,
    Mnie też dopadł przymus zakupienia nowego TV i proszę Was o poradę bo sam juz nie wiem co zrobić.Wypiszę w punktach swoje oczekiwania i do czego TV będzie używany:

- sygnał z Tv kablowej ASTER w bloku mieszkalnym
    - filmy na DVD sporadycznie
    - odległość oglądającego od TV - od 4 do 6 metrów czyli dość daleko (29 czy 32 cale??)
    - cena do 2000 zł

Zapewne cena kwalifikuje mnie tylko do telewizora CRT ale i tu jest spory wybór. Macie może jakieś typy które maja ładny obraz i nie rozpadnie się tydzień po gwarancji??

Pozdrawiam
    Kamil

• #3 04 Sty 2008 09:01
    Pablo1964
    Moderator

Mysisz sam zdecydować o proporcjach ekranu. Bierz pod uwagę tylko wersje 100 Hz. Z 29" 4:3 widziałem w promocji w Auchan JVC za 750 zł. Dobrym wyborem jest też Funai - nie podaję modelu bo różnią się szczegółami.

• #4 04 Sty 2008 11:30
    brodziatko
    Poziom 12  

majac podobne wymagania jak kolega, zapytam dokladniej:

mozna dostac w promocjach 32 calowe hd ready lcd juz za okolo 2000 zlotych. Czy taki tv podpiety pod dekoder polsatu bedzie mial obraz gorszy czy lepszy od crt? Wiem ze to zalezy od wielu czynnikow, ale czy czasem taki dekoder nie emituje jedynie zwyklego paowskiego sygnalu 720x5xx? Skoro tak, to chyba pikseolza murowana na hd ready? Oczywiscie z 5 metrow widok bedzie niezly, ale nie o to mi raczej chodzi.

Brac wiec crt?
    Czy jak podlacze dvd przez euro do tv to tez mam zwykly palowski sygnal, czy cos wiecej?

• #5 04 Sty 2008 20:44
    largofpns
    Poziom 9  

Najbardziej chciałbym 32 cale i 16/9 lecz wybór jest niestety marny. Myślę też o niezawodności tego sprzętu a poprawcie mnie jeśli się mylę, panorama i do tego 100Hz - czy to nie jest proszenie się o kłopoty?? Jest na rynku jakiś jakiś TV CRT o takich parametrach godny polecenia?

Na Ceneo jest kilka TV - który polecilibyście jako kompromis pomiędzy jakością obrazu i niezawodnością?

Panasonic TX 32PS12P
    Daewoo DTT-3250K
    Thomson 32WM402
    Daewoo DTA-32W9K
    PHILIPS 32PW8751 - kiedyś kłopoty z kineskopami - jak teraz?
    JVC AV-32H5SU
    PHILIPS 32PW8651 - kiedyś kłopoty z kineskopami - jak teraz?
    Daewoo DSC-3220E
    Daewoo DTA-3220K

Reszta jest dla mnie za droga. Czekam na Wasze typy.

Jeśli jednak to co na liście okazuje sie szajsem to pozostanie mi porządny 4/3 29 cali. Zobaczymy.

• #6 05 Sty 2008 22:50
    Pablo1964
    Moderator

largofpns napisał:
    Najbardziej chciałbym 32 cale i 16/9 lecz wybór jest niestety marny. Myślę też o niezawodności tego sprzętu a poprawcie mnie jeśli się mylę, panorama i do tego 100Hz - czy to nie jest proszenie się o kłopoty??

Nie masz się czego obawiać. Żywotność sprzętu jest porównywalna - dziś z reguły wszystko jest projektowane na 5 lat.

• #7 06 Sty 2008 20:03
    hugo_ryb
    Poziom 1  

Witam Serdecznie jestem zdecydowany na kupno telewizora crt 29 cali 100Hz, jednak wacham sie nad 3 modelami:
    Lg 29FS4RNX
    Samsung CW292508TS
    JVC AV29L6BU
    Jak ma ktos inne dobre propozycje to prosze podac:)

• #8 06 Sty 2008 22:07
    largofpns
    Poziom 9  

No to chyba sie zdecyduję na FUNAI 32D-3228FH jak będzie jeszcze dostępny w sklepie. Co myślicie o tym TV?

• #10 07 Sty 2008 03:39
    RedWing
    Poziom 12  

...tylko, że już go praktycznie nigdzie nie ma :(

• #11 09 Sty 2008 21:10
    largofpns
    Poziom 9  

No i nigdzie go nie ma - fakt. W Warszawie jakoś trudno teraz uświadczyć panoramy 32cale, nawet porządne 29 cali jest problemem! MASAKRA !!Znalazłem ostatki z ekspozycji - w znośnych cenach są jedynie JVC AV-32H4SU (1500zł) i JVC AV-32H10EUS (2000zł). Oba tv mają fajne kolory, żadnych przebarwień itd. Ale jak patrzyłem sobie na regionalny program TVP (pasek z info na dole leci) to w obu tv był niestety krzywy. Czy jest to do wyregulowania czy nie zawracać sobie takim TV głowy?

No i który z dwóch wybrać (H4SU czy H10EUS)?

W ostateczności pozostaje 29 cali FUANI 29D-3228FH (1050zł)...:cry:

• #12 12 Sty 2008 10:43
    Caleb_
    Poziom 33  

jaki telewizor CRT 16:9 32'? bardzo dobre opinie zbieral swego czasu loewe aventos 3781. niestety juz go nie dostane (co najwyzej uzywany, no chyba ze warto?). Co kupic? Najwazniejsza jest jakosc obrazu. Mile widziane wejscie component, jak i progresywne skanowanie chociaz nie jest to priorytet. znalazlem cos takiego Samsung WS-32Z308P ? dobre to?
    No chyba ze jest cos za okolo 3000zl wartego LCD? Tez koniecznie 32', no ew. 29'...

• #13 15 Sty 2008 00:39
    WojtekM1987
    Poziom 9  

Witam
    Nie wiem jaki TV kupic szukam jakiegos LCD 32" tv ma sluzyc do ogladania zwyklej tv ale w szczegolnosci filmow DVD wiec 16:9 :P Tylko jaki?? Jakiej firmy moze LG ??
    Nie znam sie, i prosze o jakas rade
    z gory dizekuje i pozdrawiam !!

• #14 15 Sty 2008 16:12
    vili
    Poziom 14  

Witam
    telewizory TOSHIBA składane są bynajmniej w okolicach Wrocławia obok fabryki LG. Mój znajomy kursuje pomiędzy LG a TOSHIBA samochodem jakieś 500m i przewozi części z zakładu do zakładu. Dlatego nasuwa się pytanie czy Toshiba to nie LG w innej skórze.
    Na zachodzie firmy japońskie są bardziej cenione niż koreańskie.
    Pozdrawiam i życzę udanych i przemyślanych zakupów.
    PS
    To co widać w sklepach na telewizorach to kwestia ustawienia i zachęcenia klienta do zakupu konkretnego telewizora, to takie tam nieliczne triki sklepów.

• #15 15 Sty 2008 19:48
    skoot
    Poziom 9  

LG 32LB75 vs Samsung LE32R82B

Co polecacie ??

Samsung:
    * Przekątna obrazu : 32 cale
    * Rozdzielczość : 1366x768
    * Kontrast : 8000:1
    * Jasność : 550 cd/m2
    * Czas reakcji : 8 ms

LG
    * Przekątna obrazu : 32 cale
    * Rozdzielczość : 1366x768
    * Kontrast : 8000:1
    * Jasność : 500 cd/m2
    * Czas reakcji : 6 ms

Ktory lepszy?? Moze inny model jest lepszy od tych do 3000zl ??

• #16 16 Sty 2008 15:42
    piotrek86
    Poziom 18  

Uważajcie na TV LCD SHARP . kupiłem niedawno LC-32WD1E i po 3 dniach wypaliły mi sie 4 pixele! poszedłem do sklepu , a tam mówią że SHARP uwaględnia reklamacje jak sie wypali chociaż 10pixeli

• #17 19 Sty 2008 22:17
    malboras14
    Poziom 10  

polecam markę Samsung - wiele by pisać ale powiem jedno słowo LUX (super jakość obrazu, przejżyste menu i wogóle)

• #18 20 Sty 2008 12:09
    and75
    Poziom 9  

ja też myśle że Samsung jest bardzo dobrym kompromisem między ceną a jakością.

• #19 23 Sty 2008 08:52
    cyklop
    Poziom 15  

Czy ktoś może się wypowiedzieć nt. wprowadzenia telewizji cyfrowej za 5 lat? Konkretnie czy jest jakiś parametr telewizora na który trzeba zwrócic uwagę aby w przyszłości móc odbierać sygnał z tv cyfrowej?

• #20 23 Sty 2008 10:49
    michcio
    Poziom 33  

Chodzi ci oczywiście o TV cyfrową naziemną?
    No to musi mieć tuner DVB-T.
    ALE! Musi obsługiwać on nowy standard MPEG-4 AVC.
    A tak się składa, że żaden telewizor na polskim rynku tego nie potrafi, a wszystkie TV sprzedawane obecnie obsługują tylko starszy MPEG-2.
    Jest chyba tylko jeden model Loewe, który ma MPEG-4.
    Możesz jeszcze rozejrzeć się za TV, które mają Slot na moduł CI. Wtedy można dokupić odpowiedni moduł transkodujący i włożyć go tam, wtedy będzie to działać.
    Zapewne modele z MPEG-4 będą się pojawiać w Polsce dopiero wtedy, kiedy w Polsce zostaną uruchomione pierwsze nadajniki DVB-T, czyli chyba w czerwcu, czy sierpniu, nie pamiętam. Ale już w tym roku, 2008. To będą stałe transmisje, te dotychczasowe to tylko testy. Na razie wielkopolska (Poznań), potem reszta kraju, stopniowo.

• #21 24 Sty 2008 21:57
    polkos
    Poziom 17  

Zapewne i tak większość osób do 2012-2014 przejdzie na odbiór z platform satelitarnych , które to będą oferowały wiele programów w HD za niewygórowane pieniądzę. A TV naziemna raczej nie będzie popularna, jeszcze jak do mądrych głów strzeli pomysł by pobierać opłaty to i będzie to koniec z naziemną TV.

• #22 25 Sty 2008 21:06
    pdw
    Specjalista - kserokopiarki

Witam
    Szukam lcd 26-27" w cenie do 2000zł. Znalazłem tv toshiba 26A3001, czy w tym przedziale cenowym jest to dobry wybór?
    Może jakieś sugestie....

• #23 26 Sty 2008 11:37
    michcio
    Poziom 33  

polkos napisał:
    Zapewne i tak większość osób do 2012-2014 przejdzie na odbiór z platform satelitarnych , które to będą oferowały wiele programów w HD za niewygórowane pieniądzę. A TV naziemna raczej nie będzie popularna, jeszcze jak do mądrych głów strzeli pomysł by pobierać opłaty to i będzie to koniec z naziemną TV.

Nie prawda!
    Po pierwsze nie każdy chce/będzie chciał płacić za platformę, a w naziemnej na pewno te 14 kanałów będzie za darmo, albo nawet więcej.
    Po drugie odbiór z satelity nie jest tak stabilny, jak naziemny. Ludzie wolą malutkie (zdecydowanie za małe) anteny, np. 60 cm, a co za tym idzie wystarczy większa chmurka i już nie ma obrazu.
    Przy porządnej burzy to nawet 120 cm nie pomoże, bo sygnał po prostu znika.
    Satelita-najmniej pewne medium transmisyjne: zależne od innych państw (chyba, że Polska wystrzeli swojego), np. w każdej chwili może spaść, bo wystarczy mały meteorycik, co jest możliwe. Itd.

Aha, no i 2 piloty zamiast jednego to też spore utrudnienie. Chyba, że zaczną masowo produkować TV z wbudowanym tunerem SAT, gniazdem CI i czytnikiem UCAS. A i tak nie każda platforma udostępni/udostępnia możliwość użycia swojego sprzętu a nie dekodera platformy.
    A jak ktoś ma kilka TV w domu (prawie każdy ma przynajmniej 2)? To co? Nie wszystko da się rozdzielić splitterem. Na razie Cyfrę tylko. A jak kiedyś coś im odbije i zlikwidują możliwość używania splitterów (np. sparują karty)???

Tak więc widzisz, jest wiele za DVB-T, jak i wiele przeciw DVB-S.

• #24 26 Sty 2008 12:17
    _Glowart_
    Poziom 24  

Witam
    Ja w wyniku zbyt intensywnej eksploatacji starego elemisa przez rodzinkę, która nie mogła się od niego oderwać po założeniu cyfrowego polsatu i niestety ale ubiła dziadka, zostałem zmuszony do zakupu nowego tv. W planach miałem zakup jakiegoś LCD 32 cale do którego chciałem podłączać dekoder polsatu, xbox360 i laptopa. W 1 kolejności zamierzałem zakupić coś na agito ale w trakcie lektury tego tematu straciłem zaufanie do tego sklepu i wybrałem sie do euro rtv agd. Wiele osób tu chwaliło markę Funaj wiec najpierw myślałem o Funai LC5-D32BB - LCD http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/funai-lc5-d32bb.bhtml ale nie podobała mi się jego obudowa jakiś wielki taki się wydaje. Potem zainteresowałem się Funai LCD-D3207 - LCD http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/funai-lcd-d3207.bhtml ale ten znów nie miał złącza do kompa. W efekcie do domu wróciłem z Grundig Vision 6 32-6820 - LCD http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/grundig-vision-6-32-6820-lcd.bhtml i póki co jestem z niego zadowolony. Obraz jest ładny bez jakiś smug, czy tez nierównej czerni. Posiada dość dużą możliwość regulacji w szczególności z kobietą toczymy boje o format ekranu bo ja wole obraz 16:9 równo przeskalowany z 4:3 i rozciągnięty a jej bardziej odpowiada opcja Panorama gdy środek jest normalny a obraz bardziej rozciąga sie na brzegach. Dość fajna jest też funkcja regulacji głośności AVL dzięki czemu przestały mnie wkurzać ryczące nagle reklamy, które potrafili mi też obudzić dzieciaka gdy po cichu oglądałem. Z zauważonych mankamentów mogę wymienić strasznie silne podświetlenie sygnalizujące włączenie i czuwanie (spokojnie w nocy duży pokój oświetla) i jakiś poroniony system dźwięku przestrzennego, który na szczęście da sie wyłączyć bo sie nie da tego słuchać.

• #25 27 Sty 2008 14:38
    polkos
    Poziom 17  

Nie prawda!
    Po pierwsze nie każdy chce/będzie chciał płacić za platformę, a w naziemnej na pewno te 14 kanałów będzie za darmo, albo nawet więcej.
    Po drugie odbiór z satelity nie jest tak stabilny, jak naziemny. Ludzie wolą malutkie (zdecydowanie za małe) anteny, np. 60 cm, a co za tym idzie wystarczy większa chmurka i już nie ma obrazu.
    Przy porządnej burzy to nawet 120 cm nie pomoże, bo sygnał po prostu znika.
    Satelita-najmniej pewne medium transmisyjne: zależne od innych państw (chyba, że Polska wystrzeli swojego), np. w każdej chwili może spaść, bo wystarczy mały meteorycik, co jest możliwe. Itd.

Aha, no i 2 piloty zamiast jednego to też spore utrudnienie. Chyba, że zaczną masowo produkować TV z wbudowanym tunerem SAT, gniazdem CI i czytnikiem UCAS. A i tak nie każda platforma udostępni/udostępnia możliwość użycia swojego sprzętu a nie dekodera platformy.
    A jak ktoś ma kilka TV w domu (prawie każdy ma przynajmniej 2)? To co? Nie wszystko da się rozdzielić splitterem. Na razie Cyfrę tylko. A jak kiedyś coś im odbije i zlikwidują możliwość używania splitterów (np. sparują karty)???

Tak więc widzisz, jest wiele za DVB-T, jak i wiele przeciw DVB-S.[/quote]

Może i jest jakaś mała prawda w tym co mówisz. Niestety nie widzisz kilku czynników mogących spowodować totalną klapę naziemnej telewizji cyfrowej.
    Po pierwsze jakie 14 bezpłatnych kanałów? Chyba ,że jedynka dwójka i dwanaście kanałów TVP Info z różnych ośrodków regionalnych , tylko po co mi tv regionalna z mazowsza jak mieszkam na mazurach? Jeżeli wprowadzone zostaną dodatkowe kanały to takowe i tak najprawdopodobniej będą płatne.
    Jednak co innego przemawia za tv satelitarną. Wydaje mi się , że w ciągu kilku lat znacznie poszerzy się paleta kanałów HD na wszelakich platformach cyfrowych, przeciętny Kowalski (póki co portfel Kowalskiego rośnie) jest w stanie przeznaczyć około 40-50zł na abonament za pakiet w którym może nie ma wiele programów HD ale jak się dobrze dobierze to już w tej chwili kilka można mieć- a na pewno będzie ich przybywać.
    Weź pod uwagę to iż coraz więcej osób ma TV LCD i Plazmowe rozczarowani sygnałem z kablówek czy z anten naziemnych poszukują bądź będą poszukiwać w najbliższym czasie lepszego obrazu, znajdą go w ofercie platform cyfrowych a tam między innymi kanały HD , uwierz mi o ile na pierwszy rzut oka obraz HD nie powala klienta jakością( bo ludzie nasłuchają się w TV, poczytają w pismach i myślą ,że to prawie trójwymiar) to kiedy oko przywyknie do obrazu HD , późniejsze oglądanie standartowych programów jest jak przejście z telewizji kolorowej na czarnobiałą. Zauważ ,że w tv DVB naziemnej nie mówi się o programach nadawanych w HD tylko o możliwości przesyłania takich programów, czyli wywnioskować po tym można , iż narazie nikt w telewizji publicznej nie myśli o wprowadzeniu programów wysokiej rozdzielczości a tylko o przekazie cyfrowym.
    Moim skromnym zdaniem jeżeli TV cyfrowa naziemna ma odnieść sukces i skłonić użytkowników do oglądania telewizji to musi być spełnionych kilka warunków:

- jak najszybsze uruchomienia nadajników na terenie całego kraju i nadawanie programów ( w tym roku),
    - powiększanie bezpłatnej oferty programowej,
    - w ciągu najbliższych lat wprowadzenie kanałów HD
    - cena tunera w granicach 30zł
    - masowe stosowanie przez producentów telewizorów tunerów DVB z MPEG4

Przewaga Tv satelitarnej:

- na dzień dzisiejszy już w ofercie kanały HD
    - bogata oferta programowa
    - coraz więcej stałych klientów

Nie mówię ,że Tv naziemna zaginie , ja tylko prognozuję że ten rodzaj tv będzie coraz mniej popularny jak nie zostaną podjęte odpowiednie kroki marketingowe a równolegle musi być zwiększona liczba programów jak i wprowadzenie ich w jakości HD.

Co do meteorytów to tak samo może on i uderzyć w nadajniki na ziemi jak już takie zakładamy zdarzenia.
    Co do odioru TV satelitarnej w złych warunkach pogodowych to podstawą jest porządne ustawienie anteny , dobrze ustawiona 60 raczej nie stwarza problemów(chyba ,że są to naprawde fatalne warunki pogodowe), oczywiście lepsze są 80 lub 100.

-

• #26 04 Lut 2008 15:17
    dodus
    Poziom 11  

Pytałem w innym wątku ale nie dostałem satysfakcjonującej wypowiedzi więc chciałem zaptac tutaj otóż planuję zakup tv i chciałem się poradzić Was wszystkich co wybrać. Najbardziej interesują mnie Samsungi (bo mam dobre doświadczenia z tą firmą). 42cale, full HD, minimum 2 wejścia hdmi, rozdzielczość najlepiej 1900-1000. Czy macie jakieś modele w tym przedziale? Jaka cena? P

• #27 06 Lut 2008 12:54
    zbyszek wspaniały
    Poziom 2  

teraz jak juz kupować telewizor to najlepiej full hd rozdzielczosc 1920x1080 o jakimś dobrym kontrascie powiedzmy minimum 25tys:1. O wejścia HDMI bym się nie martwił 2 to podstawa a przeważnie są 3. Co do ceny to mogą być naprawde różne także lepiej żebyś ty się określił ile jesteś w stanie wydać ale jeśli kasa cie jakoś bardzo nie ogranicza to tej jest fajny http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/samsung-le40f86b-lcd.bhtml?from=nokaut

• #28 12 Lut 2008 20:57
    _Glowart_
    Poziom 24  

Opisalem tu telewizor grundig ktory kupilem niecaly miesiac temu. Niestety telewizorek nie wytrzymal nawet miesiaca :( Najpierw pojawil sie jeden swiecacy na niebiesko na jasnym i na rozowo na ciemnym pixel. Potem Pojawil sie drugi a teraz jest ich juz z 15 w 2 miejscach. Z daleka w sumie nie widac ale jak ich sie wiecej namnozy tu juz bedzie lipa, pozatym zrozumial bym gdyby to sie stalo w paro letnim telewizorze a nie w praktycznie nowym sprzecie. Chodzil coprawda z 15h na dobe ale chyba poto jest zrobiony zeby dzialac. Jutro bede musial zadzwonic do serwisu ciekawe co powiedza.

• #29 13 Lut 2008 14:56
    solaris15
    Poziom 1  

Witam. Muszę wybrać nowy telewizor do pokoju około 25 m2 odległośc oglądania jakieś co najmniej 3m. Chciałem sie dowiedzieć co polecacie?? Chodzi tutaj głównie o LCD co najmniej 37 cali. HD ready czy wystarczy?? Telewizor będzie narazie podłączony pod sygnał z telewizji kablowej i czasami DVD. Poradźcie !!! Bo już mam mętlik w głowie od czytania postów:)

• #30 13 Lut 2008 20:12
    Regss
    Poziom 16  

Witam!
    Właśnie od kilku dni zastanawiam się nad kupnem plazmy, poczytałem troche ale oczywiście zrobił mi się jeszcze większy mętlik w głowie niż wcześniej.
    Może Wy pomożecie mi w wyborze TV który mnie interesuje mianowicie chciałbym żeby był to telewizor 42" mam do wydania 3000zł, wiem że cudów za te pieniądze nie otrzymam ale może coś ciekawego da się zrobić.
    Aktualnie zastanawiam się nad:
    - Samsung 42" PS-42C91H
    - PANASONIC 42PV7
    Moje warunki: odległość od TV 3m, sygnał z kablówki multimedia oraz cyfra+, czasem filmy divx z laptopa n narazie posiadam kabel svhs->euro. Dodam że dzwięk nie wchodzi w grę bo zamierzam kupić też kino domowe.
    Pozdrawiam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme