Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki gamingowe Philips SHG7980/10

jakobyroby5 27 Kwi 2016 19:19 594 3
  • #1 27 Kwi 2016 19:19
    jakobyroby5
    Poziom 2  

Witam. Mam problem, ponieważ zaczepiając się o kabel od słuchawek wyrwałem gniazdo USB (męskie, te w słuchawkach, zdjęcia w załączniku) i pytanie czy da się to jakoś naprawić. Przylutowanie sprawi wiele trudności? Może jakiś serwis gdzie mogli by to zrobić? Proszę o pomoc !

• #2 28 Kwi 2016 07:53
    igor1516
    Poziom 21  

Da się. Rozbierz jakoś tą wtyczkę (podważ śrubokrętem itp.) I zrób zdjęcie co tam w środku jest.

• #3 28 Kwi 2016 10:48
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

jakobyroby5 napisał:
    i pytanie czy da się to jakoś naprawić. Przylutowanie sprawi wiele trudności?
    Jeśli pytasz o takie rzeczy, zakładam, że nie masz zbyt dużego doświadczenia w lutowaniu i elektronice. Najlepsza moim zdaniem decyzja to oddanie do naprawy do jakiegoś serwisu. Praktycznie każdy serwisant z głową na karku i doświadczeniem "ogarnie" temat bez zadawania zbędnych pytań.

• #4 28 Kwi 2016 15:20
    jakobyroby5
    Poziom 2  

No nie mam doświadczenia w lutowaniu ale z tym już sobie poradzę, ktoś mi pomoże. Może spróbuję to jakoś rozciąć po brzegach bo nie da się tego zdjąć to jak to zrobię wrzucę post ze zdjęciem... Odnośnie serwisów, pytałem w wielu miejscach i każdy mówił, że tu raczej nie ma miejsca gdzie mogliby mi to naprawić, popytam jeszcze, może znajdę gdzieś dalej.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME