Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakich rozmiarow zrobic sub. aktywny do glosnika BLOW a300

Błekitny24 23 Maj 2016 12:24 663 3
  • #1 23 Maj 2016 12:24
    Błekitny24
    Poziom 2  

Mam wielka prośbę, mianowicie chciałem sobie zrobic subwoofer aktywny, ale to mnie przerosło.Nie mam pojecia jak obliczyc skrzynie do niego (z br).
    glosnik mam BLOW a300 500w 8 ohm ,
    czestotliwosc 32-3.5khz ,
    czułosc 91 db/1w/1m ,
    magnez50oz,
    cewka aluminiowa2" wymiary 310/208
    wzmacniacz mam do niego 150w, wlozylem glosnik do starej skrzyni bez wylotu ale nosi mi go po całym pokoju prosze was obliczcie mi wymiary, próbowałem na
    WinISD ale nie dam sobie z tym rady.

• #2 24 Maj 2016 10:36
    Arkadyo
    Poziom 29  

Obawiam się, ze przerosnie to kazdego z nas bo bez paramterów ts niewiele mozna pomóc przez neta. Zostaje Ci metoda prób i błędów.
    Widziałes ten temat?
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic680910.html
    Niestety z 2007r. moze user MD na privie cos Ci podpowie jak jeszcze zaglada na to forum. Wyglada ze jedyny który sie zajmował tym głosnikiem.

• #3 24 Maj 2016 15:55
    Błekitny24
    Poziom 2  

To chyba problem jest wiekszy niz myslalem bo parametrow ts nie moge znalezc nigdzie. Moze jest cos czym mogol bym sie zasugerowac, jakies przyblizone wymiary, wielkosc br, od czego to zalezy jak nie mam tych parametrow ts (metoda prob i bledow tez by mozna ale kto wyrobi na te płyty), i pytanie br lepszy z "tuby" czy zrobic skrzynie i oddzielic płyta.

• #4 26 Maj 2016 16:11
    goraj krzysztof
    Poziom 27  

Ja bym go dał do zamkniętej 40-60L brutto. Z g... bata nie ukręcisz szkoda czasu się z nim męczyć. Jak Ci nie zagra w tej obudowie, a dalej będziesz chciał suba to proponuje np. znany GDN 30\120 z tonsila. Powodzenia :D

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme