Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuję zwrotnicy do Behringera Eurolive F1220

zibik8 24 Maj 2016 15:24 612 4
  • #1 24 Maj 2016 15:24
    zibik8
    Poziom 7  

Witam . Nie wiem czy można na tym forum prosić kogoś kto byłby w stanie zrobić dla mnie zwrotnice takie jak są w behringer eurolive f 1220.Mam cztery kolumny dwudrożne na głośnikach UNICORN LOUNDSPEAKERS model U 80 i tonsil 9/100.Do dwóch kupiłem takie zwrotnice i kolumny grają naprawdę ładnie . Chciałbym drugie dwie też tak zrobić ale zwrotnice nie osiągalne.

• #2 24 Maj 2016 16:02
    Shadowix
    Poziom 25  

No skoro masz już zwrotnice, to wystarczy je skopiować. Kupujesz elementy takie jak są na obecnych i lutujesz w ten sam sposób. Możesz mieć problem z odczytaniem indukcyjności cewek, bo rzadko kiedy są opisane...

• #3 24 Maj 2016 16:52
    zibik8
    Poziom 7  

Czyli nie wystarczy mieć , skoro nie ma parametrów na elementach.Nie jestem jakimś super elektronikiem , tylko muzykiem. Lutownica nie jest mi obca ale chyba do zrobienia płytki i tych zwrotnic moja wiedza jest trochę za mała. Myślałem że są tu elektronicy co żyją z tego fachu i mi może ktoś pomoże.

Dodano po 34 [minuty]:

Potrzebuję zwrotnicy do Behringera Eurolive F1220

• #4 25 Maj 2016 09:49
    adambyw
    Moderator Akustyka

Parametrów nie masz tylko na cewkach. Ale je można wyjąć i zmierzyć. Tylko musisz znaleźć kogoś kto ma miernik indukcyjności. Kondensatory, rezystory i żarówka to standardowe elementy.
    Musisz jeszcze tylko rozrysować układ ścieżek.

• #5 25 Maj 2016 10:41
    zibik8
    Poziom 7  

OK. Dziękuje za tyle. Będę kogoś szukał w śród znajomych.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme