Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OGROMNY probl*m LDM PXP 515

Pexon209 27 Cze 2016 10:58 726 0
  • #1 27 Cze 2016 10:58
    Pexon209
    Poziom 9  

Cześć chłopaki :D
    Znów wracam z tym samym ponieważ mówiąc teoretycznie nic nie zostało wyjaśnione . Odzywam się teraz dlatego, że sprawdziłem wszystkie możliwe opcje i wiem na czym stoję .
    Chodzi o kolumny LDM PXP 515/8 . Jest mi na prawdę ciężko sprzedać te kolumny z racji takiej że brzmienie jak na tą cenę mają na prawdę przyzwoite, wyglądają jak nówki sztuki i są w lakierze . Dlatego zdaję sobie sprawę, że mogę już ich nigdy nie odzyskać .
    Problem ten sam, przy większej mocy powiedzmy 200w zaczyna przy utworach klubowych furkotać z wylotów powietrza .
    Pewnego dnia, wyciągłem kolumny na plener, furkotało i starałem się tym nie martwić po czym jeden głośnik nagle zaczął pierdzieć ( cewka ocierała o magnes) . Mówię do siebie ''nie'', teraz wyrzucę 600 zł na nowy głośnik . Po czym kupiłem, nówkę sztukę Celestiona. Wmontowałem ... i znów to samo ... furkocze .
    W takim razie zakupiłem crossover aby odciąć im pasmo ... od 80 hz było czuć różnice . Sprzedałem i teraz zamówiłem nową końcówkę mocy ponieważ w poprzedniej był przypalony kondensator ( kupiłem używkę ) . Czekam za nową ale po wzmacniaczem Sony który ma już z 20 lat przy mocnym graniu też furkota . I o co biega ??? W kolumnach nic nie ma luzem ( sprawdzałem kilka razy ), nie używam żadnych podbarwień dźwięku typu wzmocnienia niskich częstotliwości .
    O co może z nimi chodzić ??? Może ten typ tak ma ??? Jeżeli nowa końcówka nic nie zmieni to sprzedaję ten złom .
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D HELP :D

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme