Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony głośnik do satelity JBL Creature - czy naprawa jest możliwa?

tapeto 21 Sie 2016 13:57 1248 4
  • #1 21 Sie 2016 13:57
    tapeto
    Poziom 2  

Cześć Wszystkim,

potrzebuję Waszego wsparcia w ocenie, czy tak uszkodzony jak na zdjęciach głośnik można naprawić (membrana została wyskubana przez mojego synka), czy też pozostaje jedynie zakup nowego?

W tym w drugim wypadku będę bardzo wdzięczny za polecenie jakiś sklepów, gdzie można taki głośnik dokupić.

Uszkodzony głośnik do satelity JBL Creature - czy naprawa jest możliwa? Uszkodzony głośnik do satelity JBL Creature - czy naprawa jest możliwa?

• #2 21 Sie 2016 20:02
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Nie naprawisz tego. Nie kupisz takiej membrany. Skontaktuj się z serwisem JBLa, może Ci sprzedadzą taki głośnik.

• #3 21 Sie 2016 20:43
    tapeto
    Poziom 2  

Dzięki, tak też zrobiłem. Dam znać jak się uda coś załatwić!

• #4 02 Lis 2016 20:44
    ImagnetI
    Poziom 1  

Witam
    Kolego borykam sie z tym samym problemem i tym samym "szkodnikiem". Prosze o informacje jak poradziłeś sobie z problemem satelitek bo nie wiem co robić a szkoda mi tych głośniczków bo przyzwoicie wspomagały telewizor

• #5 03 Lis 2016 09:09
    tapeto
    Poziom 2  

Samego głośnika niestety nie udało mi się kupić. Pozostaje jedynie zakup w autoryzowanym serwisie całej nowej satelity - koszt z przesyłką około 105 zł. Ewentualnie można spróbować kupić używany komplet i przemontować głośnik.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME