Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VTS/Klimor - Szukam sterownika do centrali wentylacyjnej

regorek 03 Wrz 2016 22:00 2262 5
  • #1 03 Wrz 2016 22:00
    regorek

Poziom 12  

Witam szanownych kolegów. Muszę dobrać sterownik wraz z panelem naściennym do centrali wentylacyjnej. Centrala jest vts, w przyszłości pewnie innych marek. Falowniki będą już w zestawie, bo vts dorzuca swoje jeśli dobrze pamiętam to LG. Centrala wentylacyjna będzie z wymiennikiem obrotowym, nawiewno-wywiewna. Nagrzewnica wodna, chłód z agregatu freonowego. Sterowanie 0-10V ma być dane na falowniki od nawiewu, wywiewu, rotatora, siłowników od ciepła, od chłodu. Wejścia analogowe oczywiście na czujniki od ciśnienia i od temperatury. Siłowniki od przepustnic on/off. Dobrze by było aby sterownik miał wejścia na awarie od falowników, sygnał frost itp. Ogólnie powinien automatycznie zarządzać centralą. Sterownik powinien koniecznie posiadać panel naścienny i możliwość jego zamontowania gdzieś kilkanaście metrów dalej. Mile widziany harmonogram itp.

Może ktoś zna jakieś rozwiązania. Proszę o podanie orientacyjnych cen. Z góry dziękuję :)

• #3 06 Wrz 2016 22:55
    regorek

Poziom 12  

Ha, to szukanie w google nie sprawia mi problemów. Głównie chodziło mi o to aby ktoś polecił kogoś sprawdzonego. Dzięki

• #4 13 Paź 2016 23:09
    Qiu52
    Poziom 12  

http://amk.com.pl/

robiłem kilka wentylacji na sterownikach tej firmy polecam, pomoc ze strony firmy była zawsze.

• #5 19 Paź 2016 17:49
    p.obelix
    Poziom 27  

Mam zupełnie inne zdanie na temat sterowników AMK ja nie polecam. Lepiej Conel, Frisko niż coś wykonane na kolanie.

• #6 18 Gru 2016 20:58
    pawka_pk
    Poziom 22  

W zależności od ceny tak jak "maxrider" napisał. Wyższa półka dobre sterowniki Carel. Później conel i elpiast. Obie firmy się ostatnio poprawiły w solidności wykonania tych sterowników a przede wszystkim Polskie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME