X

Odzyskanie pliku Worda

Bogdan Nowak 07 Jul 2005 17:07
  • #1 07 Jul 2005 17:07
    Bogdan Nowak
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Czesc poszukuje jakiegos programiku lub metody odzyskania tekstu w pliku Worda. Podczas pracy z plikiem zabrakło napiecia . Ważny dokument przepadł. Został odzyskany plik (prawdopodobnie-tymczasowy) po otwarciu same kwadraciki...- co z tym zrobić.
    Dzieki z góry i pozdrawiam
  • #2 07 Jul 2005 17:24
    Jaro
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Mam może nieco dziwną ale zaskakująco skuteczną metodę. Ostatnio walczyłem z dokumentem którego otwarcie powodowało zawieszenie Worda, sprawdzone na 3ch komputerach (pomagało tylko ctrl+alt+del :) ). Pomogło otwarcie dokumentu w OpenOffice i zapisanie go jako dokumentu w formacie Worda. Text oczywiście trzeba było "poukładać" jeszcze raz ale to zajęło może 10minut zamiast kilku godzin przepisywania. W Twoim przypadku byc może nie bedzie to miało zastosowania ale spróbowac można.
  • #3 14 Aug 2005 03:21
    Michał~88
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Nie wiem jakiego masz Worda ale w Wordzie XP plik są automatycznie odnajdywane."W komputerze nic nie ginie".:D
  • #4 14 Aug 2005 11:06
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Kolego Michał~88, opanuj umiejętność czytania tekstu polskiego ze zrozumieniem. Napisane było:
    Bogdan Nowak wrote:
    Został odzyskany plik (prawdopodobnie-tymczasowy) po otwarciu same kwadraciki...
  • #5 14 Aug 2005 12:29
    tengu
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Masz tu link do programu, który naprawi (w miare możliwości) Twój plik

http://www.word-recovery.net/MS_Word_Recovery_Download.shtml

Lub cały kombajn do odzyskiwania danych z dysku, worda excela itd -

EASY RECOCVERY
  Search 4 million + Products
Browse Products