Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie pliku Worda

Bogdan Nowak 07 Lip 2005 17:07 2146 4
  • #1 07 Lip 2005 17:07
    Bogdan Nowak
    Poziom 12  

Czesc poszukuje jakiegos programiku lub metody odzyskania tekstu w pliku Worda. Podczas pracy z plikiem zabrakło napiecia . Ważny dokument przepadł. Został odzyskany plik (prawdopodobnie-tymczasowy) po otwarciu same kwadraciki...- co z tym zrobić.
    Dzieki z góry i pozdrawiam

• #2 07 Lip 2005 17:24
    Jaro
    Poziom 26  

Mam może nieco dziwną ale zaskakująco skuteczną metodę. Ostatnio walczyłem z dokumentem którego otwarcie powodowało zawieszenie Worda, sprawdzone na 3ch komputerach (pomagało tylko ctrl+alt+del :) ). Pomogło otwarcie dokumentu w OpenOffice i zapisanie go jako dokumentu w formacie Worda. Text oczywiście trzeba było "poukładać" jeszcze raz ale to zajęło może 10minut zamiast kilku godzin przepisywania. W Twoim przypadku byc może nie bedzie to miało zastosowania ale spróbowac można.

• #3 14 Sie 2005 03:21
    Michał~88
    Poziom 14  

Nie wiem jakiego masz Worda ale w Wordzie XP plik są automatycznie odnajdywane."W komputerze nic nie ginie".:D

• #4 14 Sie 2005 11:06
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kolego Michał~88, opanuj umiejętność czytania tekstu polskiego ze zrozumieniem. Napisane było:

Bogdan Nowak napisał:
    Został odzyskany plik (prawdopodobnie-tymczasowy) po otwarciu same kwadraciki...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME